» Wieści » Koniec Books of Pandemonium

Koniec Books of Pandemonium

11-11-2009 20:12 | Paweł 'chimera' Cybula

Koniec Books of Pandemonium
Rafael Chandler, twórca gier fabularnych z serii Books of Pandemonium wydawnictwa Neoplastic Press, ogłosił koniec linii BoP oraz rychłe zamknięcie stron internetowych neoplasticpress.com i dread-rpg.com. Z pełną treścią oświadczenia możecie zapoznać się po kliknięciu w poniższy link.

Przejdź dalej: Koniec Books of Pandemonium

Źródło: Neoplastic Press
Tagi: Neoplastic Press | Books of Pandemonium


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

sil
   
Ocena:
0
Dzięki za newsa. Szkoda, że autor się wycofuje.

BTW, myślę, że fajna by była funkcjonalność pozwalająca - podobnie jak przy polecankach na blogach - zaznaczać, że któryś news kogoś zainteresował.
12-11-2009 16:20
AdamWaskiewicz
   
Ocena:
0
Przeciwnie wprost - bo i czemu miała by służyć?
Przy blogowych notkach polecanki pozwalają przebić się wpisom na główną - przy newsach nie ma takiej potrzeby.
12-11-2009 16:34
sil
   
Ocena:
+2
Temu, że dawały by obraz, które - szerzej: jakie - newsy są uznawane za użytkowników za interesujące. To ważny sygnał dla redakcji jak i poszczególnych newsujących, sposób docenienia, że zamieścili tego newsa, że to, że nie ma komentarzy nie oznacza, że nikt się nim nie zainteresował.

Tak jak w przypadku tego newsa - jest dla mnie interesujący, cieszę się, że chimera go zamieścił, aby jednak dać temu wyraz muszę napisać w sumie pusty komentarz.

To także sygnał dla czytelników - inni użytkownicy uznali, że to interesujące, może warto się zapoznać?

A odnośnie 'przebijania się' - te z największą ilością głosów mogły by być albo wyróżnione przez "przyklejenie" albo też widnieć w bocznym boksie.

EDIT: A wszystkim, którzy chcą przeczytać czym z grubsza jest (był) BoP, polecam bloga chimery.
12-11-2009 16:51
AdamWaskiewicz
   
Ocena:
0
To także sygnał dla czytelników - inni użytkownicy uznali, że to interesujące, może warto się zapoznać?

Jeśli miałoby to funkcjonować podobnie jak przy polecaniu notek blogowych, o tym, kto poleca i ile osób w sumie, dowiadywałbyś się dopiero po wejściu na newsa - czyli już za późno, by miało Cię to zachęcić do zapoznania się z newsem.

Przyklejanie polecanych newsów też niespecjalnie ma sens - są już przyklejane newsy, które redakcja uznała za szczególnie ważne, jeśli jeszcze liczba przyklejonych newsów miałaby powiększyć się o te polecane przez czytelników, to nagle mogłoby okazać się, że nowe informacje nie mają szans przepchać się na stronę główną, okupowaną przez polecanki.

Ale pomysł oczywiście możesz zgłosić w stosownym miejscu na forum, możliwe, że kierownictwo serwisu nioe będzie podzielać moich obiekcji i faktycznie doczekamy czegoś takiego jak polecanie newsów przez użytkowników.

Tak jak w przypadku tego newsa - jest dla mnie interesujący, cieszę się, że chimera go zamieścił, aby jednak dać temu wyraz muszę napisać w sumie pusty komentarz

Zawsze możesz wysłać maila / PW do jego autora.
12-11-2009 17:15
chimera
   
Ocena:
0
@sil:

Dziękuję za polecenie bloga :-)

Tak na marginesie, warto odwiedzić strony dopóki jeszcze chodzą i pościągać darmowe materiały, szczególnie sekcje gracza z obu podręczników.
12-11-2009 18:17

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.