» Wieści » Fragmenty polskiej edycji Zewu Cthulhu

Fragmenty polskiej edycji Zewu Cthulhu

|

Fragmenty polskiej edycji Zewu Cthulhu
Na stronie wydawnictwa Galmadrin zamieszczone zostały przykładowe strony z polskiego wydania podręcznika podstawowego do szóstej edycji Zewu Cthulhu. Możemy zobaczyć fragment opowiadania Lovecrafta, początki rozdziałów poświęconych mechanice i światowi gry oraz karty postaci.
Źródło: Wydawnictwo Galmadrin
Tagi: Wydawnictwo Galmadrin | Zew Cthulhu | Zew Cthulhu Ed. 6


Czytaj również

Komentarze


Kot
   
Ocena:
+3
A ja chciałbym nadmienić, że niniejszym słowo 'Hastur' padło w tym wątku trzykrotnie. Przybywa, wszyscy giniecie, koniec gry.
18-07-2011 19:26
nerv0
   
Ocena:
0
Jestem bardzo zainteresowany nową edycją. Na pierwszy rzut oka wszystko wygląda całkiem dobrze. Zapewne nie uświadczę większych zmian w treści w stosunku do poprzednich edycji, ale układ tekstu wreszcie prezentuje się estetycznie. No i ta niebieska tonacja grafik. Podoba mi się. :)

Tak naprawdę jedyne do czego mogę się przyczepić to czcionka, którą napisano tytuły. Jest co prawda szalenie efektowna, ale jednocześnie brak jej czytelności. Nie jest to jakaś straszna wada, ale wytknąć musiałem.

No a jakieś literówki, niuanse w tłumaczeniach, czy inne detale samego tekstu niewiele mnie obchodzą. Z polskiego nigdy miszczem nie byłem to pewnie ich nawet nie zauważę. :)
19-07-2011 13:12
Atum
   
Ocena:
0
Z tego co widzę to ta czcionka jest taka sama, jak w angielskim odpowiedniku.
19-07-2011 20:58

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.