Aktualności

Ludzie na plaży - scenariusz

21-10-2005 18:45 | zetwues
W czasie kiedy, subsystem stawia pierwsze kroki, Wy już macie możliwość skosztowania gotowego scenariusza zatytułowanego "Ludzie na plaży" autorstwa Mikołaja 'Stemena' Tabora.

Życzę miłej lektury! » więcej

Pierwsza dawka już dziś!

19-10-2005 20:46 | zetwues | Komentarze: 0
Już w pierwszej aktualizacji mamy dla Was podwójną dawkę grozy w postaci tekstów. Pierwszym z nich jest szkic przygody, proponujący ekspedycje do mrocznych lasów Ameryki Południowej, mojego autorstwa znajdujący się pod tym adresem. Będziecie mieli też przyjemność zagłębienia się w lekturze biografii samego Howarda Phillipsa Lovecrafta, Samotnika z Providence, którą spisał Mikołaj 'Stemen' Tabor. Dwa pierwsze artykuły okraszone są rysunkami autorstwa Joka.

Zapraszam do lektury!

Gwiazdy znalazły się w porządku! Startujemy!

19-10-2005 20:39 | zetwues | Komentarze: 0
Mam zaszczyt poinformować, że z dniem dzisiejszym startują Strony Szaleństwa (zc.polter.pl), subsystem Poltera traktujący o grze fabularnej, Zew Cthulhu, oraz obejmujący rozległą tematykę Mitologii Cthulhu. Chcemy na nowo rozbudzić zainteresowanie Mitami w Polsce, które ostatnimi laty znacznie zmalało. Każdy, bez różnicy czy będzie to stary wyjadacz czy świeży w temacie, znajdzie tu coś dla siebie. Przygotujcie się na porządną dawkę Kosmicznej Grozy i Nieokiełznanego Chaosu! Zacznijcie poznawać Strony Szaleństwa!

Konkurs Zew Cthulhu

23-03-2004 16:16 | Przemek 'Draker' Prekurat
Na oficjalnej stronie Zewu Cthulhu rozpoczął się konkurs na najlepsze opowiadanie, scenariusz lub tekst poglądowy dotyczący szpitala psychiatrycznego. Prace można przesyłać do końca kwietnia, a nagrodami są podręczniki do ZC. » więcej
Wyświetlono rezultaty 501-504 z 504.