» Wieści » Zwiastun wampirzego Shadows of New York

Zwiastun wampirzego Shadows of New York

29-07-2020 14:39 | Jan 'gower' Popieluch

Zwiastun wampirzego Shadows of New York

Polskie studio Draw Distance zaprezentowało zwiastun gry Vampire: The Masquerade – Shadows of New York osadzonej w uniwersum gry fabularnej Wampir: Maskarada. Premiera w trzecim kwartale tego roku na PC, PS4, XONE i Switchu.

Shadows of New York to kontynuacja zeszłorocznego Vampire: The Masquerade – Coteries of New York i tak jak poprzedniczka reprezentuje gatunek visual novel, prezentując rozgrywkę poprzez tekstowe opisy i dialogi na statycznych planszach. Kluczowe wydarzenia fabularne są również prezentowane w formie animacji.

Wcielamy się w Julię – wampirzycę z tajemniczego klanu Lasombra – która musi sobie poradzić z niespodziewaną nową rolą w strukturach Camarilli, konspiracyjnej wampirzej społeczności w Nowym Jorku. Bohaterka zostaje wybrana do poprowadzenia śledztwa w sprawie morderstwa, którego ofiarą padł baron Anarchów.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Podejmowane przez gracza wybory prowadzą do jednego z dwóch zakończeń oraz wpływają na to, jak Julia odnosi się do otaczającego ją świata i wydarzeń. Musi się mierzyć nie tylko z tajemnicą morderstwa, ale także z wrogością innych klanów Camarilli – niedawnych wrogów, do których dołączyła w poszukiwaniu bezpieczeństwa.

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa
Tagi: Vampire: The Masquerade – Shadows of New York | Vampire: The Masquerade | World of Darkness


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.