» Wieści » Zupełnie nowe World of Tanks

Zupełnie nowe World of Tanks

29-12-2017 01:36 | Jan 'gower' Popieluch

Zupełnie nowe World of Tanks

Przy okazji zorganizowanej w Rosji konferencji WG Fest studio Wargaming ogłosiło zmianę silnika graficznego w World of Tanks. Na nowe czołgi poczekamy do 18 marca.

Aktualizacja oznaczona numerem 1.0 wprowadzi silnik CORE stworzony przez programistów Wargamingu. 25 obecnych w grze map zostanie gruntowanie przerobionych, aby wykorzystać nowe możliwości graficzne, muzykę i odgłosy. Twórcy zapewniają, że unikając znaczących kosztów wydajnościowych, udało im się wprowadzić nową jakość w wyglądzie wszystkich elementów: czołgów, terenu, wody i roślinności. Firma obiecuje również zmiany po stronie dźwiękowej – każda z map ma otrzymać swój własny motyw muzyczny, który będzie zmieniał się w zależności od sytuacji na polu bitwy.

Z nowym silnikiem graficznym można się zapoznać już teraz, pobierając aplikację World of Tanks enCore.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Na temat najnowszej zapowiedzi wypowiedział się Milos Jerabek, dyrektor rozwoju World of Tanks:

Aktualizacja 1.0 to radykalna zmiana. Dusza gry pozostanie niezmieniona, ale nowy silnik graficzny prowadzi do zwiększenia jakości obrazu w znacznie większym stopniu niż zwykłe podniesienie rozdzielczości. To oszałamiająca różnica i wprost nie możemy się doczekać kiedy gracze będą mogli jej spróbować.

WG Fest przyniosło ciekawe wiadomości również o innych tytułach studia. 18 stycznia na Androidzie i iOS-ie wystartuje World of Warships Blitz. Staniemy w nim za sterami 90 japońskich, niemieckich, rosyjskich i amerykańskich okrętów w bitwach 7 na 7 graczy oraz w misjach PvE. Tymczasem w zamkniętej becie Total War: Arena rozegrano już ponad 300 tysięcy bitew, a w przyszłym roku otrzymamy nową mapę (Przełęcz Augustusa) i dowódcę (Spartakusa).

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: informacja prasowa
Tagi: Total War: Arena | World of Warships Blitz | World of Warships | World of Tanks | World of Tanks 1.0 | Wargaming


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.