» Wieści » Znamy datę premiery gry o Włóczykiju i Muminkach

Znamy datę premiery gry o Włóczykiju i Muminkach

|

Znamy datę premiery gry o Włóczykiju i Muminkach

Pokazano nowy zwiastun Snufkin: Melody of Moominvalley, gry przygodowej inspirowanej kultowym serialem animowanym Muminki. Wcielimy się w niej w tytułowego Włóczykija, który ma za zadanie przywrócić harmonię w Dolinie Muminków, a istotną rolę w trakcie rozgrywki ma odgrywać muzyka. Zdradzono jednocześnie datę premiery tej produkcji – ma ona zadebiutować na PC oraz Nintendo Switch 7 marca.

Zapowiedź:

Snufkin: Melody of Moominvalley to muzyczna gra przygodowa, w której Włóczykij musi przywrócić harmonię w Dolinie Muminków. Równowaga tego miejsca została zachwiana przez groteskowe parki, które się w niej nagle pojawiły. Ta klimatyczna i przyjazna gra będzie idealna zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Eksploracja otwartego świata wzbogacona jest o mechanikę skradania, elementy melodyczne i łamigłówki.

Odkryj naturalne piękno Doliny i nie tylko! Daj się ponieść muzycznej inspiracji, znajdując sekrety i rozwiązując łamigłówki.

W Dolinie pojawiły się ohydne parki zbudowane przez surowego Strażnika, które zakłóciły równowagę Doliny Muminków. Włóczykij potrzebuje pomocy wszystkich mieszkańców Doliny, by przywrócić jej dawne piękno.

Poznaj wiele uwielbianych postaci pochodzących z opowiadań Tove Jansson. Każdy fan Muminków ma szansę spotkać w tej grze swoją ulubioną postać. Jeśli jednak jest to twoja pierwsza przygoda z tymi stworzeniami, na pewno się nie zawiedziesz!


 

  • Klimatyczna gra przygodowa, której styl graficzny inspirowany jest ilustracjami ze zbiorów opowiadań
  • Ścieżka dźwiękowa powstała we współpracy z zespołem Sigur Rós
  • Bogata fabuła i charyzmatyczne postacie inspirowane twórczością Tove Jansson. Każdy z bohaterów ma swoją historię, którą można odkryć, wykonując różne zadania
  • Odkryj sekrety otwartego świata Doliny Muminków, rozwiązując zagadki środowiskowe i muzyczne
  • Wypędź Strażnika wraz z jego ohydnymi parkami z Doliny Muminków dzięki swojej harmonijce, umiejętności skradania się i pomocy przyjaciół, których spotkasz na swojej drodze

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Snufkin: Melody of Moominvalley


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.