» Wieści » Znamy datę premiery dodatku do Elden Ring!

Znamy datę premiery dodatku do Elden Ring!

|

Znamy datę premiery dodatku do Elden Ring!

Po bardzo dlugim czasie oczekiwania, studio FromSoftware pokazało wreszcie nowy zwiastun Shadow of the Erdtree, ogromnego dodatku do świetnie ocenianej gry Elden Ring, zdradzając jednocześnie datę premiery rozszerzenia – jak się okazuje, na Ziemie Pomiędzy będziemy mogli powrócić już 21 czerwca bieżącego roku.

Zdobywca setek nagród, w tym The Game Awards Game of the Year i Golden Joystick Awards Ultimate Game of the Year, ELDEN RING to uznana epicka gra RPG osadzona w ogromnym świecie mrocznego fantasy. Gracze wyruszą na epicką przygodę, w której mogą swobodnie eksplorować świat i działać we własnym tempie.

Dodatek Shadow of the Erdtree wprowadza zupełnie nową opowieść, której akcja rozgrywa się w krainie cienia, pełnej tajemnic, niebezpiecznych lochów, a także nowych wrogów, broni i wyposażenia.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Odkrywaj nieznane ziemie, walcz z wymagającymi przeciwnikami i napawaj się zwycięstwami. Daj się porwać ekscytującym interakcjom między postaciami, gdzie przeplatają się intrygi i dramaty, tworząc wciągającą opowieść, której śledzenie przyniesie ci wielką satysfakcję.

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Elden Ring | FromSoftware


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.