» Wieści » Znamy datę premiery Mount & Blade II: Bannerlord

Znamy datę premiery Mount & Blade II: Bannerlord

23-08-2022 11:22 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Znamy datę premiery Mount & Blade II: Bannerlord

Do sieci trafił najnowszy zwiastun dostępnego do tej pory w ramach Wczesnego Dostępu Mount & Blade II: Bannerlord, kontynuacji kultowej gry z 2008 roku. Za jego sprawą ujawniono między innymi, na kiedy została zaplanowana oficjalna premiera pełnej wersji tej produkcji. Zachęcamy do zapoznania się z trailerem, jak również zapowiedzią owego tytułu, w który będzie można zagrać na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series S/X.

Rozbrzmiewają rogi i zlatują się kruki. Wojna domowa podzieliła imperium. Poza jego granicami powstają nowe królestwa. Chwyć miecz, przywdziej zbroję, wezwij popleczników i ruszaj do boju, by zdobyć chwałę na polach bitew Calradii. Sięgnij po władzę i stwórz nowy świat na zgliszczach starego.

Mount & Blade II: Bannerlord to długo wyczekiwana kontynuacja uznanego połączenia symulatora średniowiecznej walki i gry RPG, Mount & Blade: Warband. Gra, której akcja toczy się 200 lat przed wydarzeniami znanymi z poprzedniej części, oferuje bogaty system walki i jeszcze bardziej szczegółowy świat Calradii. Bombarduj górskie warownie machinami oblężniczymi, zorganizuj sekretne przestępcze imperia w ciemnych uliczkach miast lub rzuć się w wir chaotycznych bitew – a wszystko po to, by zdobyć władzę.

 

 

Strategia / RPG akcji
Eksploruj, plądruj i podbijaj rozległy kontynent Calradii, zdobywając przy tym przyjaciół i tworząc sobie wrogów. Zorganizuj własną armię i poprowadź ją do boju, dowodząc żołnierzami i walcząc z nimi ramię w ramię.

Kampania dla pojedynczego gracza w otwartym świecie
Graj tak, jak chcesz! Wyznacz własną ścieżkę do władzy i podążaj nią w dynamicznym, obfitującym w przygody otwartym świecie, w którym żadna rozgrywka nie jest taka jak poprzednie.

Bogate systemy tworzenia i rozwoju postaci
Stwórz i rozwijaj swoją postać tak, by dopasować ją do własnego stylu gry. Rozwijaj umiejętności, wykonując związane z nimi działania, i uzyskuj dostęp do atutów reprezentujących poziom twego mistrzostwa.

Realistyczna ekonomia
Obserwuj wahania dostępności dóbr w symulowanej gospodarce feudalnej, w której cena każdego towaru – od kadzidła po bojowe rumaki – uzależniona jest od popytu i podaży. Wykorzystaj anarchię, by nabić swój trzos, dostarczając zboże do cierpiącego głód miasta, w którym właśnie zakończyło się oblężenie, lub otwierając na nowo szlak handlowy opanowany przez bandytów.

 Premiera pełnej wersji Mount & Blade II: Bannerlord została zaplanowana na 25 października 2022 roku.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Mount & Blade II: Bannerlord


Czytaj również

Gamescom 2022
Prawdziwe perełki z Kolonii

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.