Peter A. Flannery, Decimus Fate i talizman marzeń
» Wieści » XCOM 2 i Insurmountable za darmo od Epic Games

XCOM 2 i Insurmountable za darmo od Epic Games

16-04-2022 20:14 | Aesthevizzt

XCOM 2 i Insurmountable za darmo od Epic Games

Do 21 kwietnia, do godz. 17:00 użytkownicy sklepu Epic Games Store mogą za darmo dodać swoich bibliotek dwie gry: strategię turową XCOM 2 oraz Insurmountable, wydaną w ubiegłym roku przygodówkę z elementami surwiwalowymi.

Opisy:

Ziemia zmieniła się. Minęło dwadzieścia lat od chwili, gdy światowi przywódcy zakończyli wojnę z obcymi, podpisując akt bezwarunkowej kapitulacji. XCOM, ostatnia linia obrony naszej planety, został zdziesiątkowany i rozbity. Teraz, w XCOM 2, Ziemią władają obcy. Budują lśniące miasta, w których proponują ludzkości świetlaną przyszłość, ale pod tym płaszczykiem kryją się ich straszliwe plany, a każdy, kto sprzeciwia się nowemu porządkowi, zostaje bezlitośnie zlikwidowany.

Tylko żyjący poza nawiasem społeczeństwa cieszą się odrobiną wolności. To oni tworzą siły, które jeszcze raz staną do walki w obronie ludzkości. Nieustannie ścigane niedobitki XCOM muszą ponownie ożywić światowy ruch oporu, zdemaskować działania okupanta i raz na zawsze pozbyć się obcych.

 

Insurmountable to gra przygodowa typu roguelike z mechaniką permadeath, w której zadaniem gracza jest przejście przez ogromne góry. Generowane proceduralnie środowisko sprawia, że każda sesja wspinaczki jest inna.

Jeśli alpinista ma przeżyć, musisz stale dbać o to, aby jego parametry życiowe nie osiągnęły wartości krytycznych. Dodatkowym utrudnieniem w realizacji tego zadania jest dynamiczny system pogody, zmiany warunków w dzień i w nocy oraz mnóstwo generowanych losowo zdarzeń, których wyniku nie jesteś nigdy w stanie przewidzieć. Twoje decyzje mają znaczenie... każda z nich. Każda może być Twoją ostatnią.

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: informacja prasowa
Tagi: Epic Games Store | XCOM 2 | Insurmountable


Czytaj również

Phantom Doctrine
Szpiedzy tacy jak my
- recenzja
XCOM 2 – War of the Chosen
Czas na prawdziwą wojnę
- recenzja

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.