» XCOM 2 – War of the Chosen

XCOM 2 – War of the Chosen

Dodał: Tomasz 'Asthariel' Lisek

XCOM 2 – War of the Chosen
9.00
-
Ocena użytkowników
Średnia z 0 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: XCOM 2 – War of the Chosen
Producent: Firaxis
Wydawca: 2K
Dystrybutor polski: Cenega
Data premiery (świat): 29 sierpnia 2017
Data premiery (Polska): 29 sierpnia 2017
Wymagania sprzętowe: Intel Core 2 Duo E4700 2.6 GHz / AMD Phenom 9950 Quad Core 2.6 GHz; 4 GB RAM; NVIDIA GeForce GTX 460 1 GB / ATI Radeon HD 5770 1 GB; Windows 7 64-bit; 65 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Strona WWW: xcom.com/war-of-the-chosen
Platformy: PC, PlayStation 4, Xbox One
Sugerowana cena wydawcy: 39,99 USD

XCOM  2: War of the Chosen dodaje mnóstwo nowej zawartości w walce z organizacją ADVENT. Oto kolejne frakcje ruchu oporu dołączają do walki, aby wyeliminować obcych. Ich odpowiedź jest szybka – nowy wróg, tak zwani "wybrańcy", ma tylko jeden cel – pojmać dowódcę. Dodatek zawiera nowe klasy bohaterskie, które będą walczyły z "wybrańcami", a także nowych wrogów, misje, lokacje oraz zwiększoną głębię strategiczną.

Nowe frakcje i klasy bohaterów

Ziemski ruch oporu został wzmocniony przez trzy dodatkowe frakcje – Żniwiarzy, Renegatów i Templariuszy. Każda z nich posiada własne niepowtarzalne zdolności i sprzeczne filozofie. Frakcje te dostarczają potężnych bohaterów, którzy pomogą w trakcie misji, oraz udostępniają nowe opcje dostępne w warstwie strategicznej.

Wybrańcy

Wybrańcy to najsprytniejsi wrogowie, z jakimi kiedykolwiek mierzył się XCOM – każdy z nich posiada niepowtarzalne przewagi i słabości, które zostaną wprowadzone w kolejnych kampaniach. Wybrańcy polują na Dowódcę i będą porywać, przesłuchiwać i zabijać żołnierzy XCOM, aby osiągnąć swój cel. Wybrańcy mogą też atakować w warstwie strategicznej i mieszać szyki w globalnych operacjach XCOM. Znajdź i zaatakuj twierdze Wybrańców, aby pokonać ich na dobre.

Nowe zagrożenia ze strony obcych i ADVENT-u

Zabójczy nowy obcy, zwany Upiorem, potrafiący tworzyć mroczne kopie żołnierzy XCOM, zakrada się na pole bitwy. Opracuj nowe taktyki, aby stawić czoło jemu, a także wybuchowym atakom Czyściciela ADVENT-u oraz psionicznie doładowanemu Kapłanowi ADVENT-u.

Nowe otoczenie i cele misji

Weź udział w taktycznych misjach w nowych lokacjach – od miast zrujnowanych po ataku broni biologicznej obcych w trakcie pierwszej inwazji po podziemne tunele i ksenomorficznie przekształcone dzikie ostępy.

Rozszerzona warstwa strategiczna

Decyduj o relacjach XCOM z innymi frakcjami i zapobiegaj operacjom Wybrańców z pokładu Avengera. Zastosuj nowe rozkazy ruchu oporu, aby nadać priorytet osobistym strategiom. Żołnierze, naukowcy i inżynierowie mogą teraz brać udział w tajnych operacjach, w trakcie których zdobędziesz zaopatrzenie i zwiększysz przychylność poszczególnych frakcji.

Większy poziom personalizacji i różnorodność rozgrywki

Żołnierze wytwarzają teraz więzi z podobnymi sobie towarzyszami, aby uzyskać nowe zdolności i atuty. System raportu sytuacyjnego dynamicznie dodaje nowe modyfikatory do warstwy taktycznej, aby każda misja była niepowtarzalna. Zaawansowane opcje kampanii pozwalają jeszcze dokładniej dostosować długość gry i jej poziom trudności.

Tryb wyzwania

Opracuj idealną strategię w nowych jednorazowych wyzwaniach społeczności, aby osiągnąć szczyt rankingu globalnego.

Propaganda ruchu oporu

Personalizuj i ustawiaj żołnierzy, a następnie dodawaj filtry, teksty i tła, aby stworzyć niepowtarzalne plakaty ruchu oporu, które pojawią się w grze, a które można udostępnić znajomym.

Tagi: XCOM 2 – War of the Chosen | XCOM 2 | XCOM


Czytaj również

XCOM 2 – War of the Chosen
Czas na prawdziwą wojnę
- recenzja
XCOM 2
Nie będzie obcy pluł nam w twarz
- recenzja
Phantom Doctrine
Szpiedzy tacy jak my
- recenzja
XCOM: Gra Planszowa
- recenzja
XCOM: Enemy Within
Stary nowy wróg
- recenzja
XCOM: Enemy Unknown
Powrót od przeszłości
- recenzja

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.