» Artykuły » Materiały promocyjne » WyspaGier.pl zaprasza

WyspaGier.pl zaprasza


wersja do druku

Materiał promocyjny

Czy jesteś ciekawy, jakie gry online dodaliśmy w tym tygodniu? Jeśli tak, poniższy wpis jest dla ciebie!

Gra zręcznościowa Jim loves Mary może śmiało pretendować do miana ulubionej gry tego tygodnia. Jim i Mary to współcześni Romeo i Julia. Są w sobie szaleńczo zakochani, jednak krewni Mary sprzeciwiają się temu związkowi. Aby przechytrzyć teściów, Jim obmyśla inteligentny plan i wysyła Mary list za pośrednictwem gołębia pocztowego. Kochankowie pragną spotkać się następnego dnia. Czy możesz im w tym pomóc? Jim skacze wyżej niż Mary, z kolei Mary potrafi czołgać się pod niżej zawieszonymi przeszkodami. Na każdym poziomie para musi spotkać się i zebrać jak najwięcej serc.

Rozwścieczona rodzinka poszukuje kochanków, dlatego musisz uważać, żeby John nie wpadł w ręce teściowej, szwagra czy szwagierki! Powodzenia!

Kolejną fajną gierką zręcznościową jest Musztardowa Wyspa. Na kwadratowej wyspie roi się od jednookich żółtych potworków. Jednak miejsca starczy na niej tylko dla jednego z nich. Musisz sprawić, aby potworki toczyły się na siebie nawzajem i spychały z wyspy tak, aby pozostał tylko jeden. Liczba prób jest ograniczona, więc zastanów się dobrze!

Gra Dobry pies pasterski podda próbie twoją odporność na stres. Jesteś psem rasy border collie, którego zadaniem jest zebranie całego stada owiec i zaprowadzenie go na odpowiednią łąkę lub do odpowiedniej zagrody. Jak tylko stado wejdzie do zagrody, twoja misja zostaje ukończona i możesz opuścić zagrodę, aby przejść do następnego zadania.

Wybierz swoją ulubioną grę i baw się dobrze. Powodzenia!

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: gry onlineCzytaj również