» Wieści » Współpraca z civ.org.pl

Współpraca z civ.org.pl

20-10-2010 12:23 | Maciej 'Czarny' Kozłowski

Współpraca z civ.org.pl
Z dniem dzisiejszym serwis Poltergeist nawiązał współpracę z witryną civ.org.pl - jedną z największych polskich stron internetowych poświęconych serii Civilization.

Dzięki temu możecie się spodziewać większej ilości aktualnych newsów na temat tej serii, relacji z patronowanych przez nas turniejów oraz wielu ciekawych artykułów, pisanych przez ekspertów z civ.org.pl.
Tagi: civ.org.pl

Komentarze

string(15) ""

~eeeee?

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Misja serwisu Poltergeist

Misja to wielkie słowo. Jednak na obecnym poziomie rozwoju serwisu Poltergeist nie boimy się go użyć. Nasz vortal (portal tematyczny) jest tworzony przez olbrzymią rzeszę osób - wszystkich nas łączą zbliżone cele. [...] Możemy mówić o misji, bo do sprawy popularyzacji fantastyki i wspomagania jej w różnych formach podchodzimy z sercem. [...]

Najważniejsze z naszych celów to:
Stworzenie przyjaznego użytkownikom serwisu zajmującego się wszystkimi gałęziami szeroko pojętej fantastyki
Promocja dobrej fantastyki we wszystkich jej odmianach i na każdym nośniku. Obojętnie czy to książka, film, gra fabularna, gra planszowa, czy też audycja radiowa, spotkanie autorskie czy ciekawa impreza związana z fantastyką
Patronowanie wartościowym pozycjom wydawanym zarówno przez profesjonalistów, jak i przez fanów
Organizacja i współorganizacja imprez związanych z fantastyką
Tworzenie i współtworzenie projektów (np. wydawnictw, stron internetowych) związanych z naszym hobby
Pomoc w budowaniu społeczności fanów fantastyki
Nieustanny rozwój i polepszanie treści i formy naszego serwisu w celu zwiększenia użyteczności dla odwiedzających go miłośników fantastyki
Nieustanna rozbudowa baz danych i archiwów w celu gromadzenia i udostępniania danych związanych z fantastykąCo ma Cywilizacja wspólnego z fantastyką? Czy po prostu jest to fajna, popularna gra i chcecie mieć więcej czytelników (i reklam)?
20-10-2010 13:22
Czarny
   
Ocena:
0
Zależy nam na kontakcie z szerokim gronem odbiorców i propagowaniem Poltergeista (a co za tym idzie - fantastyki) w całej sieci. Oczywiście, że zależy nam na dużej ilości użytkowników - w końcu jesteśmy serwisem internetowym, a więc medium - a każde medium, by móc funkcjonować prawidłowo, musi trafiać do odbiorcy.

Nie możemy ignorować, jako dział PC, masowych, ważnych zjawisk elektronicznej rozgrywki - nawet, jeśli nie są one bezpośrednio związane z fantastyką. Nie wyobrażam sobie działu mianującego się "działem gier PC", w którym takie tytuły jak GTA, Company of Heroes czy Medal of Honor są absolutnym tabu - byłoby to co najmniej dziwne. Oczywiście nie można przesadzać - i dlatego zdecydowana większość newsów i artykułów w naszym dziale jest związana z grami okołofantastycznymi.

Z powyższych powodów nie zamierzamy zamykać się na gry (zwłaszcza tak znane jak Civilization czy Total War), które nie są dokładnie w targecie ogółu serwisu, ale są bardzo w temacie działu gier PC. Oznacza to, że nie przeczytacie u nas o jakiejś mało znanej grze o Olimpiadzie, ale już o Fifie 11 czy Medal of Honor - jak najbardziej. Oczywiście w odpowiedniej proporcji w stosunku do gier fantastycznych.
20-10-2010 21:31
CivFan
   
Ocena:
0
@eeeee

Niepotrzebnie mylisz dział "Gry PC" z innymi działami poświęconymi tematyce fantasy. W dziale gier nie ma raczej miejsca jedynie na gry związane ze światem fantasy to dlaczego nie miałoby być tam miejsca dla serii Civilization czy Total War?
20-10-2010 22:32
Wędrowycz
   
Ocena:
0
Jakby się uprzeć, to Civilization może aspirować do gry o historii alternatywnej, która z pewnością jest działem fantastyki. W końcu kreujemy na nowo losy całej cywilizacji, i to aż do roku 2050 (Civ IV, reszta nie wiem...).
21-10-2010 17:53

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.