» Wieści » World of Warcraft: Sylwana - fragment

World of Warcraft: Sylwana - fragment

21-07-2022 12:04 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

World of Warcraft: Sylwana - fragment

Wydawnictwo Insignis udostępniło fragment inspirowanej grami Blizzarda książki World of Warcraft: Sylwana autorstwa Christie Golden, która trafi do sprzedaży 27 lipca – zapraszamy do lektury oraz zapoznania się z zapowiedzią powieści.

Zapowiedź:

Długo wyczekiwana epicka opowieść o Sylwanie Bieżywiatr, jednej z najbardziej rozpoznawalnych i kultowych postaci w świecie Warcraft

Generał tropicieli, Królowa Banshee, Wódz Hordy – to tylko niektóre z jej tytułów. Dla jednych Sylwana Bieżywiatr jest bohaterką, dla innych – czarnym charakterem. Bez względu jednak na to, czy walczy o sprawiedliwość, czy szuka odwetu, zawsze bierze los we własne ręce.

Dzięki współpracy z Nadzorcą cel Sylwany – uwolnienie Azeroth z okowów przeznaczenia – po raz pierwszy znalazł się na wciągnięcie ręki. Pozostał już tylko ostatni krok: przekonanie uwięzionego króla Anduina Wrynna, by przeszedł na jej stronę.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

By mogło się to ziścić, Sylwana musi się zmierzyć z własną przeszłością, której kręte ścieżki doprowadziły do paktu z Nadzorcą. Wspominając dramatyczne wydarzenia, odkrywa przed największym rywalem swoje rzeczywiste oblicze…

Oto prawdziwa historia Sylwany – od rozłamu w rodzinie Bieżywiatrów i awansu na generała tropicieli poprzez śmierć z rąk Arthasa i przewodzenie Porzuconym, aż po zejście do Czeluści, gdzie wreszcie pojęła, co skrywa zasłona śmierci.

Kiedy nadchodzi moment zwycięstwa, Sylwana Bieżywiatr staje przed wyborem, który ostatecznie zdefiniuje jej jestestwo. Wyborem, który należy wyłącznie do niej.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Tytuł: World of Warcraft: Sylwana
Autor: Christie Golden
Tłumaczenie: Dominika Braithwaite
Wydawca: Insignis
Data wydania: 27 lipca 2022
Oprawa: miękka
Seria wydawnicza: World of Warcraft
Cena: 49,99 zł

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Fragment książki
Tagi: World of Warcraft: Sylwana | christie golden


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.