» Wieści » World of Tanks w Muzeum Wojska Polskiego

World of Tanks w Muzeum Wojska Polskiego

15-09-2018 20:34 | Michał 'Drian_Thierf' Goszczyński

World of Tanks w Muzeum Wojska Polskiego

W niedziele 16 września miłośnicy World of Tanks i broni pancernej mają okazję wziąć udział w interesującym wydarzeniu organizowanym przez wydawcę gry.

Między 10:00 a 18:00 na terenie Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie (Al. Jerozolimskie 3) odbędzie się darmowa impreza z licznymi atrakcjami dla miłośników popularnej gry multiplayer od Wargaming. Fani będą mogli zagrać na jednym z kilkudziesięciu stanowisk udostępnionych przez wydawcę, a także zdobyć okolicznościowe koszulki i kody bonusowe do wykorzystania w grze. Na scenie odbędą się liczne konkursy z nagrodami.

Fani militariów będą mogli za darmo zwiedzić Muzeum, w tym najnowszą wystawę "Służyli Niepodległej. Wojsko Polskie 1918-1939. Nowe Zabytki". Będzie to również okazja do zrobienia sobie zdjęcia z czołgiem polskiej produkcji 7TP.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Dla młodszych (choć może nie tylko) uczestników wydarzenia firma COBI przewidziała strefę, w której będą mogli budować swoje konstrukcje z klocków. Oczywiście inspirowane grą World of Tanks.

Na zakończenie imprezy przewidziany jest koncert zespołu Żywiołak, który współpracował przy utworze muzycznym odgrywanym w czasie starć na nowej mapie "Studzianki".

Przez cały weekend w specjalnie oznaczonych taksówkach ELE Taxi, które będą miały logo World of Tanks, będzie możliwość otrzymania kodu na czołg Rudy 102. A osoby, które zrobią sobie zdjęcie z taksówką i wrzucą je do serwisu Twitter z hashtagami #polskieczolgi #ELETaxi mają okazję wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania będzie czołg premium 50TP.

Wszystko to by wypromować świeżo dodaną linię polskich czołgów, które pod koniec sierpnia trafiły do gry wraz z nową mapą "Studzianki".

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa
Tagi: World of Tanks | Muzeum Wojska Polskiego | Żywiołak | Wargaming


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.