Outpost 2
» World War 3

World War 3

Dodał: Joanna 'Shadov' Walczak

World War 3
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: World War 3
Producent: The Farm 51
Wydawca: The Farm 51
Data premiery (świat): 2018
Strona WWW: worldwar3.com/media/
Platformy: PC

World War 3 to militarny shooter dla wielu graczy osadzony w realiach współczesnego konfliktu zbrojnego. Nacisk na współpracę w drużynie, narodowe siły zbrojne, prawdziwe lokacje, pełna świadomość ciała oraz rozwinięty system personalizacji wyposażenia przyczyniają się do wrażenia autentyczności pola walki, wzbogaconego o inne istotne elementy, takie jak system balistyki, zaawansowana symulacja pancerzy czy realistycznie odwzorowane uzbrojenie.

World War 3 tworzone jest we współpracy z wojskowymi centrami R&D oraz konsultantami militarnymi, a każda bitwa ma znaczenie w kontekście globalnej kampanii prezentowanej na mapie strategicznej.

Dwa tryby rozgrywki

World War 3 ukazuje współczesny konflikt zbrojny wraz z taktyką, technikami oraz procedurami inspirowanymi prawdziwymi akcjami bojowymi. Wszystko to zawarte zostało w dwóch ekscytujących trybach gry. Warzone oferuje dynamiczne, intensywne wymiany ognia w bitwach o umocnione punkty, wymagających współpracy zarówno w drużynie jak i pomiędzy piechotą a jednostkami pancernymi. Nastawiony na taktykę Recon umożliwia graczom współpracę w małych oddziałach zwiadowczych pozostawionych na własną rękę na wrogim terytorium z misją przetrwania i przejęcia celów wysokiego znaczenia (HVT – High Value Target). Razem te tryby rozgrywki spójne doświadczenie mające na celu ukazanie emocji oraz wrażeń obecnych na prawdziwym polu walki.

Autentyzm pola walki

Pocisk kontra pancerz

Najbardziej autentyczna interakcja pocisku z pancerzem w gatunku FPS, osiągnięta dzięki długoletniej współpracy z centrami badań i rozwoju oraz konsultantami militarnymi. Balistyka, system wagi, pełna świadomość ciała, model jazdy oraz rozbudowany system personalizacji wpływają na rozgrywkę w znaczący sposób.

Nacisk na grę drużynową

World War 3 wspiera grę drużynową poprzez nagradzanie graczy za ich inicjatywę w ramach zespołu. Odpowiedzialna współpraca w drużynie jest najlepszą receptą na efektywną walkę. Gracze będą mogli wcielić się w Napastnika albo Obrońcę i użyć absolutnie wszystkiego na co mają ochotę – liczy się tylko zwycięstwo.

Źródło: Opis producenta

Galeria

Zobacz wszystkie »
Tagi: World War 3 | The Farm 51


Czytaj również

Graliśmy w Chernobylite
Jeszcze raz do Prypeci i Czarnobyla
- pierwsze wrażenia

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.