» Wieści » Wolfenstein: The New Order za darmo w sklepie Epica

Wolfenstein: The New Order za darmo w sklepie Epica

03-06-2022 08:59 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Wolfenstein: The New Order za darmo w sklepie Epica

Poznaliśmy kolejny tytuł, który jest obecnie rozdawany za darmo w Epic Games Store – tym razem możemy dodać do naszych bibliotek Wolfenstein: The New Order, czyli shooter wydany pierwotnie w 2014 roku, który cieszył się wówczas bardzo pochlebnymi recenzjami. Gra będzie dostępna za darmo do 9 czerwca, do godziny 17:00.

Weterani ze studia MachineGames, które słynie z tego, że stawia na fabułę, również tym razem stanęli na wysokości zadania. Wolfenstein zachwyca wielowątkową narracją, wartką akcją, przygodą i walką z perspektywy pierwszej osoby.

 

Intensywny, kinowy i doskonale renderowany za pomocą silnika id Tech® 5 firmy id Software Wolfenstein wysyła gracza na osobistą krucjatę po Europie, której celem jest zniszczenie nazistów. Walcz u boku niewielkiej grupy partyzantów, infiltrując pilnie strzeżone obiekty i stawiając czoło zaawansowanym technologicznie legionom nazistów. Przejmij kontrolę nad superbronią, która pozwoliła podbić Ziemię i nie tylko.

Akcja i przygoda

Wolfenstein to zapierające dech w piersiach górskie pościgi, eksploracja podwodnego świata, kontrola nad machinami wojennymi nazistów i wiele więcej. Wszystko razem tworzy ekscytującą mieszankę przygody i akcji.

Fabuła i bohaterowie

Kombinacja wartkiej akcji i porywającej przygody tworzy doskonałą fabułę z wciągającą narracją pełną nietuzinkowych postaci.

Arsenał i ofensywa

Włamuj się do sekretnych ośrodków badawczych i pilnie strzeżonych magazynów z bronią, by ulepszyć swe narzędzia zniszczenia. Doświadcz intensywnej walki z perspektywy pierwszej osoby, stawiając czoło przerośniętym robotom nazistów, superżołnierzom oraz elitarnym oddziałom szturmowym.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Epic Games Store
Tagi: Wolfenstein: The New Order


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.