» Wieści » Wokalista Guns'n'Roses pozwał Activision Blizzard

Wokalista Guns'n'Roses pozwał Activision Blizzard

|

Wokalista Guns'n'Roses pozwał Activision Blizzard
Axl Rose, wokalista zespołu Guns'n'Roses, złożył pozew sądowy przeciwko firmie Activision Blizzard za celowe wprowadzanie muzyka w błąd. Podpisując zgodę na umieszczenie utworu "Welcome to the Jungle" w grze Guitar Hero III, artysta przy okazji zgodził się na pojawienie się postaci Slasha (byłego gitarzysty zespołu) oraz jego albumu Velvet Revolver.

Axl zarzuca, że Activision w ten sposób chce lepiej rozreklamować swoją grę oraz stworzyć wizerunek Guns'n'Roses w starym składzie, do którego należał Slash, zwłaszcza że jego ilustracja towarzyszy piosenkom "Welcome to the Jungle" oraz "Sweet Child O' Mine".

Wokalista zażądał 20 mln dolarów odszkodowania, dodając, że piosenkę "Sweet Child of Mine" wykorzystano w reklamie Guitar Hero III, choć umowa dotyczyła tylko drugiej części gry.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: CD-Action
Tagi: Activision Blizzard | Guitar Hero | Guitar Hero II | Guitar Hero III


Czytaj również

Komentarze


gower
   
Ocena:
0
Hehe:) I ma rację. Dziwne, że Blizzard zrobił coś takiego. Poczucie władzy uderzyło im do głowy czy do tylko zwykłe niedopatrzenia?
24-11-2010 16:03
~bennyone

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Akurat Activision niecierpie, za te ich ultra Fak ju pay me podejscie do ludzi. Jesli sami tworza umowy z buszu, niech teraz wywiazuja sie z tej ktora przyklepali.
24-11-2010 18:16

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.