» Wieści » WoW: Cataclysm 7 grudnia

WoW: Cataclysm 7 grudnia

|

WoW: Cataclysm 7 grudnia
Długo wyczekiwany dodatek do najpopularniejszego MMO na świecie, czyli World of Warcraft: Cataclysm został oficjalnie zapowiedziany na 7 grudnia. Jednak w sieci krążą plotki, że Blizzard może nie zdążyć i gra ostatecznie pojawi się w styczniu przyszłego roku.

Produkcję będziemy mogli zakupić zarówno w pudełkowej, jak i elektronicznej wersji, a cena Edycji Kolekcjonerskiej wyniesie 79 dolarów. Póki co koszt podstawowego wydania nie jest jeszcze znany.
Źródło: VG247
Tagi: World of Warcraft: Cataclysm


Czytaj również

Komentarze


Ninetongues
   
Ocena:
0
Mój Boże, ależ te plotki krążą i krążą! Po roku milczenia Blizzard wreszcie ustala termin wydania jednego z najbardziej oczekiwanych produktów, a już "w sieci krążą plotki" że nie zdąży.

W jakiej sieci? Jakie plotki? I, co ważniejsze, kogo to obchodzi?

Sprawdziłem źródło newsa. Szósty akapit:

"There was a worry the expansion might not make 2010 at all, despite Blizzard insisting previously it would, with retail listings suggesting a January 2011 release."

To ma być ta sieć i te plotki? Bo "there was" sugeruje czas przeszły tej równie niepotwierdzonej, bezmyślnej pseudo-informacji.

Czy jeżeli ja napiszę, że Duke Nukem Forever prawdopodobnie wyjdzie na dyskietkach jeszcze w tym roku, to wszędzie i przy każdym newsie o DNF będzie też można przeczytać o "krążących w sieci plotkach"...?

Przepraszam Dante, ale ja dostaję gęsiej skórki jak czytam takie coś. Człowiek chce zobaczyć zwięzłego newsa a czyta o jakichś plotkach.

Wolałbym już jakiś osobisty "żarcik prowadzącego" przeczytać niż o "plotkach w sieci". ;)

Bez urazy! Czirs.
05-10-2010 11:39
Dante
   
Ocena:
0
Plotki dorwałem z innych źródeł. Były one dodatkiem do newsa tłumaczonego z VG247.com

Pozdrówka!
05-10-2010 22:10

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.