» Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II

Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II

Dodał: Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik

Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II
7.67
Ocena użytkowników
Średnia z 3 głosów
-
Twoja ocena
Tytuł: Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II
Seria wydawnicza: EA Classics
Producent: EA Games
Wydawca: Electronic Arts Inc.
Dystrybutor polski: Electronic Arts Polska
Data premiery (świat): 28 lutego 2006
Data premiery (Polska): 3 marca 2006
Wymagania sprzętowe: Pentium 4 3 GHz, 1 GB RAM, karta graficzna 128MB
Nośnik: 1 DVD
Strona WWW: www.bfme2.ea.com
Platformy: PC
Sugerowana cena wydawcy: 49,90 zł

Pokieruj bohaterami i armiami Śródziemia, których nie widziałeś nigdy wcześniej. Gra Władca Pierścieni, Bitwa o Śródziemie II ukazuje heroiczne bitwy znane z filmowej trylogii, a także nie pokazywane wcześniej wydarzenia z książek autorstwa J.R.R. Tolkiena. Czegoś takiego w grach komputerowych jeszcze nie było! Rozpocznij fascynującą kampanię dla jednego gracza i przenieś się daleko na północ, gdzie toczy się wojna z udziałem trzech nowych armii – krasnoludów, elfów i goblinów. Korzystaj z zupełnie nowych opcji, budując zamki i tworząc własnych bohaterów. Miej się jednak na baczności. Śródziemie zamieszkiwane jest przez wiele niebezpiecznych bestii, sterowanych przez zaawansowany system sztucznej inteligencji. W świecie gry wiele jest do zobaczenia, ale powodów do lęku jest jeszcze więcej... Czy Twoje armie wygrają wojnę o Śródziemie? A może zostaną rozgromione przez przeważające siły przeciwnika? Przejmij kontrolę nad całym Śródziemiem i zadecyduj o jego losach w niespotykany dotąd sposób. Poznaj całe Śródziemie:
  • Po raz pierwszy w historii, odwiedzisz takie miejsca jak Mroczną Puszczę czy Góry Mgliste. Te znane z książek J.R.R. Tolkiena wyjątkowe lokacje zostały przeniesione na ekrany komputerów w stylu nawiązującym do filmowej trylogii studia New Line Cinema.
Buduj gdzie chcesz
  • Zbuduj wyjątkowy zamek w dowolnym miejscu na mapie. Następnie broń go korzystając m.in. z fortec i murów, które można ulepszać w trakcie rozgrywki.
Pokieruj nowymi bohaterami lub stwórz własnych
  • Poprowadź do boju herosów znanych z książek i filmów Władca Pierścieni. Możesz również stworzyć i przysposobić do walki zupełnie nowych bohaterów Śródziemia.
Potężne nowe zaklęcia
  • Przyzywaj smoki, wywołuj erupcje wulkanów i potężne uderzenia efektownych piorunów. To tylko niektóre propozycje, dzięki którym wytępisz siły przeciwnika.
Większe pole manewru
  • Weź udział w bitwach rozgrywanych na lądzie i morzu.
Zupełnie nowy system sztucznej inteligencji
  • Stosuj nowe strategie budując bazy, atakując i rzucając zaklęcia. Wykorzystaj przeprojektowany system sztucznej inteligencji oraz usprawnione narzędzia do zarządzania jednostkami.
Ocal lub zniszcz Śródziemie
  • Rozstrzygnij Wojnę o Pierścień w trakcie podzielonej na tury strategii rozgrywanej na mapie Śródziemia.
Tagi: Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II

Filmy

» Trailer
» Game Intro

Komentarze

string(15) ""

~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Władca pierścieni bitwa o śródziemie 2 ma inne wymagania wystarczy mięć :256MB RAM,kartę graficzną 64 MB,procesor 1,6GHz
14-07-2008 21:31

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.