» Wieści » Wiedźmin 3 przesunięty

Wiedźmin 3 przesunięty

08-12-2014 23:31 | Mateusz 'TheProdigy' Gołaszewski

Wiedźmin 3 przesunięty

Jak informuje CD Projekt, premiera Wiedźmina 3 została przesunięta o 12 tygodni i gra zadebiutuje 19 maja 2015 roku.

Oficjalne stanowisko studia:

Drodzy Gracze,

Od początku prac nad Wiedźminem 3: Dziki Gon zakładaliśmy, że będzie to bardzo ambitna gra. Chcemy dać graczowi możliwość przeżycia epickiej historii w olbrzymim, otwartym świecie fantasy.

Wielkość i złożoność Wiedźmina 3, będąca jedną z jego kluczowych zalet ma decydujący wpływ na przebieg produkcji. Teraz, pod koniec prac, widzimy jak wiele detali wymaga poprawek. Wypuszczając najważniejszą grę w historii studia musimy być pewni, że błędy zredukowaliśmy do poziomu pozwalającego w pełni cieszyć się rozgrywką.

Patrząc realnie na obecne tempo prac i obciążenie zespołu doszliśmy do wniosku, że potrzebujemy jeszcze trochę więcej czasu. Team pracuje na maksymalnych obrotach, ale potrzebujemy dodatkowych 12 tygodni i dlatego przesuwamy datę premiery na 19 maja 2015.

Czujemy, że jesteśmy Wam winni przeprosiny. Za wcześnie wyznaczyliśmy datę premiery i to jest nasza lekcja na przyszłość. Wiemy co musimy zrobić by Dziki Gon stał się jedną z najlepszych RPG w jakie zagracie i ciężko nad tym pracujemy. Przepraszamy i jednocześnie prosimy o Wasze zaufanie.

Dziękujemy za wsparcie, które codziennie nam okazujecie. Naprawdę to doceniamy. Dodaje nam to dodatkowo sił.

Zarząd CD PROJEKT S.A.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Oficjalna strona gry
Tagi: Wiedźmin 3: Dziki Gon | CD Projekt RED


Czytaj również

Komentarze


leto_ii
   
Ocena:
0

Niby nic takiego, ale to już 2 przesunięcie, a w międzyczasie sporo osób odeszło ze studia. Nie wygląda to za dobrze.

09-12-2014 00:25
Kamulec
   
Ocena:
0

Można tylko luźno szacować, ile tworzenie gry zajmie. Im się bardziej opłaca ogłosić wczesną datę i potem odsuwać, niż odwrotnie.

Wdrażanie nowych osób zajęłoby dużo czasu, więc pewnie się do tego nie palą. Jeśli były odejścia, to można podejrzewać, że one stoją za przesunięciem daty.

09-12-2014 04:12

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.