» Wieści » Wiedźmin 3 i Cyberpunk to jedna gra?

Wiedźmin 3 i Cyberpunk to jedna gra?

01-04-2014 13:12 | Jan 'gower' Popieluch

Wiedźmin 3 i Cyberpunk to jedna gra?

Niedawno informowaliśmy o przesunięciu premiery gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na luty 2015 roku. Niedługo potem Adam Kiciński, prezes spółki, zapewnił, że opóźnienie nie będzie miało wpływu na drugi projekt studia – Cyberpunk 2077. Okazuje się jednak, że może to znaczyć coś innego, niż myśleliśmy.

W rozmowie z nami pragnący zachować anonimowość pracownik CD Projekt RED przyznał:

Na ostatnim walnym zgromadzeniu akcjonariuszy pojawiły się głosy, że po Skyrimie gracze mają dosyć erpegów z otwartym światem osadzonych w konwencji fantasy. Dlatego, wykorzystując szeroki zakres posiadanych licencji, zadecydowaliśmy o połączeniu sił obu naszych zespołów i rozpoczęciu prac nad wymarzonym przez naszych fanów erpegiem totalnym. Zamierzamy oczywiście zachować słowiański klimat znany z prozy Andrzeja Sapkowskiego i pierwszych dwóch części Wiedźmina, ale przygody Geralta osadzimy w futurystycznym świecie wykreowanym przez Mike'a Pondsmitha. Wśród korporacyjnych wojen także czają się potwory, a "taniec w ciemnościach i cięcie miecza" nabierają nowego charakteru.

Nie wiemy jeszcze, kim w nowym settingu staną się główni bohaterowie wiedźmińskiej serii, ale powinno się to wyjaśnić w najbliższych dniach.

Powyższa informacja jest oczywiście żartem z okazji 1 kwietnia. W przyszłym roku czekają nas dwa świetnie zapowiadające się erpegi od studia RED.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja własna
Tagi: CD Projekt RED | Cyberpunk 2077 | Wiedźmin 3: Dziki Gon


Czytaj również

Komentarze


74054

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0

Równie dobrze mogliby połączyć warhamra i dedeczki.

02-04-2014 21:15

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.