» Where the Water Tastes Like Wine

Where the Water Tastes Like Wine

Dodał: Jan 'gower' Popieluch

Where the Water Tastes Like Wine
-
Ocena użytkowników
Średnia z 0 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Where the Water Tastes Like Wine
Producent: Dim Bulb Games, Serenity Forge
Wydawca: Good Shepherd Entertainment
Data premiery (świat): 28 lutego 2018
Nośnik: dystrybucja cyfrowa
Strona WWW: www.wherethewatertasteslikewine.com...
Sugerowana cena wydawcy: 71,99 zł

Where the Water Tastes Like Wine  to swoista antologia opowiadań inspirowana amerykańskim folkiem i okresem Wielkiego kryzysu. Główny bohater gry zostaje skazany na tułaczkę po Stanach Zjednoczonych, w której trakcie spotka wiele nietuzinkowych postaci. Siedząc z nimi przy ognisku będzie wymieniać się historiami zebranymi i zasłyszanymi po drodze. Ta surrealistyczna podróż do serca amerykańskiej przeszłości została przedstawiona na niezwykłych ilustracjach Kellana Jetta oraz Serenity Forge i łączy w sobie grafiki dwuwymiarowe z eksploracją trójwymiarowej mapy Stanów.

Gracze mogą zakupić Where the Water Tastes Like Wine także w wydaniu specjalnym Wayfarer Edition, które zawiera pełną wersję gry, cyfrową wersję wyjątkowej ścieżki dźwiękowej skomponowanej przez Ryana Ike'a oraz cyfrowy artbook, w cenie 97,18 zł. Dodatkowo pod flagą Laced Records zostanie wydana edycja limitowana muzyki z Where the Water Tastes Like Wine na winylu, która będzie zawierać także kod na grę oraz cyfrową wersję albumu. Płytę można zamówić już teraz w cenie 35 USD na oficjalnej stronie Laced Records.

W grze można usłyszeć wybitną obsadę aktorską, która tchnęła życie w postacie i opowiadane przez nie historieW obsadzie znalazł się legendarny muzyk Sting, Dave Fennoy znany z pierwszej odsłony The Walking Dead: A Telltale Games SeriesCissy Jones (Firewatch), Kimberly Brooks (Mass Effect) i inni.

Źródło: Opis wydawcy

Tagi: Where the Water Tastes Like Wine | Dim Bulb Games | Serenity Forge | Good Shepherd Entertainment


Czytaj również

Where the Water Tastes Like Wine
W poszukiwaniu niezwykłego miejsca
- recenzja

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.