» Wieści » Wheelman dla Ubisoftu?

Wheelman dla Ubisoftu?

14-03-2009 12:07 | Tomasz 'Landovsky' Mendyka

Wheelman dla Ubisoftu?
Jak donosi plotka ze strony VideoGamer, Midway odda Wheelman'a pod skrzydła Ubisoftu i to oni zajmą się wydaniem gry. Miałoby to się wiązać z kilkoma zmianami.

Konsekwencją tego ruchu, może być opóźnienie premiery. Dodatkowo pojawiła się plotka, jakoby Wheelman trafiając pod kontrolę UbiSoftu, miałby być kolejną częścią Driver'a. Cóż, należy zaznaczyć, że są to plotki i że zdania w tej sprawie ze strony Midway i Ubisoft jeszcze nie poznaliśmy.

Więcej o samej grze przeczytacie tutaj.
Źródło: Videogamer
Tagi: The Wheelman | Driver | Ubisoft | Midway


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

~Watchem

Użytkownik niezarejestrowany
    ...
Ocena:
-1
Oświećcie mnie: ta gra należy do grupy "fantastyka", czy "ważne gry"?
14-03-2009 17:19
WH
   
Ocena:
+1
Zezwalam na zaprzestanie zaśmiecania newsów bezsensownymi komentarzami. Ta kwestia była już wyjaśniana - nigdzie jasno nie określiliśmy, że zajmujemy się tylko grami fantastycznymi bądź "ważnymi grami" (wtf?), bo wtedy 50% tytułów odpadałoby w przedbiegach.
14-03-2009 18:43
~Watchmen

Użytkownik niezarejestrowany
    ...
Ocena:
0
Troche dziwnie to napisałeś, ale nic to...

Ciekawe, że wielce rozbudowana biurokracyjna maszyna Poltergeista na poważnie traktuje wszystkie swoje wytwory, które zobowiazują/zabraniają/nakazują coś Użytkownikom, a te które są wyznacznikami samego istnienia serwisu (jak jego misja: http://gry.polter.pl/Wheelman-dla-Ubisoftu-w29681) są generalnie zlewane).

Usuńcie z Celów wszechobecną fantastykę lub dodajcie promocje rozrywki elektronicznej - to nię będę się czepiał.

Niektóre serwisy piszą wprost, że są Kulturalnymi, Komercyjnymi. Jednak wtedy trudniej podczepić się pod zasoby ludzkie fandomu...
14-03-2009 20:14

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.