» Wasteland 2

Wasteland 2

Dodał: Łukasz 'Qrchac' Kowalski

Wasteland 2
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 1
Obecnie grają: 1

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Wasteland 2
Seria wydawnicza: Wasteland
Producent: inXile entertainment
Wydawca: Koch Media
Dystrybutor polski: Cenega
Data premiery (świat): 19 września 2014
Data premiery (Polska): 19 września 2014
Platformy: PC
Sugerowana cena wydawcy: 149,99 zł.

Wasteland 2 to bezpośrednia kontynuacja gry z 1988 roku, pierwszego w historii postapokaliptycznego RPG, który był inspiracją dla serii Fallout. Żadna inna komputerowa gra fabularna nie dawała wcześniej graczom kontroli nad poszczególnymi członkami drużyny aby zaplanować taktykę starcia, ani możliwości dokonywania moralnych wyborów, które wpływały na świat wokół nich. Wasteland było też innowacyjne pod względem możliwości rozwiązywania fabularnych problemów na wiele sposobów, umożliwiając graczom przechodzenie gry w najodpowiedniejszym dla nich stylu.

Imponujący rodowód Wasteland został zachowany w swej istocie, ale równocześnie zmodernizowany na potrzeby naszych czasów w Wasteland 2.

Zanurz się w taktycznej, turowej walce, która przetestuje do granic możliwości twoje strategiczne zdolności. Walcz o przetrwanie w spustoszonym świecie, w którym sama siła nie wystarczy żeby ocaleć. Wyposaż swój oddział w najbardziej niszczycielską broń po tej stronie zony. Przygotuj się na totalną zagładę z systemem awansu postaci w eRPeGowym stylu i możliwością modyfikowania, które uczyniły pierwsze Wasteland tak brutalnym. Ocal sojusznika od pewnej śmierci, albo pozwól mu zginąć – wybór należy do ciebie, ale wraz z nim i jego konsekwencje.

Źródło: Strona wydawcy

Tagi: Wasteland 2 | Wasteland | inXile Entertainment


Czytaj również

Wasteland 2: Director's Cut
Rozczarowujący powrót na stare śmieci
- recenzja
Wasteland 3
Postapo w staroszkolnym wydaniu
- recenzja

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.