» Warsaw

Warsaw

Dodał: Jan 'gower' Popieluch

Warsaw
7
Ocena użytkowników
Średnia z 1 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Warsaw
Producent: Pixelated Milk
Wydawca: gaming company
Dystrybutor polski: Agora
Data premiery (świat): 2 października 2019
Data premiery (Polska): 2 października 2019
Wymagania sprzętowe: Intel Core i3 2100 / AMD Phenom II x4 955; 4 GB RAM; NVIDIA GeForce GTX 470 / ATI Radeon HD5800 1 GB VRAM; Windows 7 SP1 / 8.1 / 10 64 bit; 3 GB wolnego miejsca nad dysku twardym
Nośnik: dystrybucja cyfrowa, klucz Steam
Strona WWW: warsawthegame.pl/
Platformy: PC
Sugerowana cena wydawcy: 49,99 zł

W grze WARSAW osadzonej w realiach Powstania Warszawskiego gracz wciela się w rolę dowódcy oddziału walczącego z niemieckim okupantem. Do jego zadań zaliczać się będzie rekrutowanie i awansowanie żołnierzy, zarządzanie drużyną i ekwipunkiem oraz planowanie misji przy stale pogarszających się warunkach i coraz lepiej zorganizowanych i wyposażonych siłach rzucanych przez wroga.

Podróżując po starannie odwzorowanej mapie Warszawy z 1944 roku gracz trafi na miejsca i wydarzenia historyczne, gdzie będzie zmuszony podejmować decyzje wpływające nie tylko na losy jego drużyny, ale też losy całego miasta. Łącząc kluczowe wydarzenia historyczne z fabularyzowanymi sytuacjami codziennymi gra WARSAW zaoferuje spojrzenie na historię Powstania, jaka jeszcze nie była przedstawiona w grze video.

W trakcie turowej rozgrywki gracz będzie podejmował misje bojowe zlecane przez dowództwo, wykonując zadania w okupowanych dzielnicach Warszawy. Przemierzanie ulic, realizowanie określonych celów misji i walka z przeciwnikiem pozwolą na zdobywanie niezbędnych zapasów i surowców, dzięki którym będzie można stawiać czoła nadchodzącym dniom.

Pełen niuansów system walki turowej w połączeniu z rozwojem postaci bohaterów gry pozwoli na niepowtarzalną rozgrywkę, w której kluczowe będzie zaplanowanie odpowiednich posunięć, zajmowanie konkretnych pozycji, flankowanie wrogów i przeprowadzanie przemyślanych ataków.

Piękna, ręcznie malowana grafika WARSAW łączy nietypową estetykę z elementami opartymi na realiach okresu. Są wśród nich starannie odwzorowana mapa Warszawy z historycznymi budynkami I ulicami, sprzęt broń czy elementy rynsztunku – zarówno sił powstańczych, jak też oddziałów tłumiących Powstanie, a także symboliczne wydarzenia historyczne.

Źródło: Opis producenta

Tagi: Warsaw | Pixelated Milk | gaming company | Agora


Czytaj również

Warsaw
Operacja "Burza"
- recenzja
Graliśmy w Regalia: Of Men and Monarchs
Kickstarterowy jRPG po polsku
- recenzja

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.