» Warhammer Online: Age of Reckoning

Warhammer Online: Age of Reckoning

Dodał: Michał 'Freeeze' Krzyżanowski

Warhammer Online: Age of Reckoning
6.85
Ocena użytkowników
Średnia z 17 głosów
-
Twoja ocena
Tytuł: Warhammer Online: Age of Reckoning
Producent: EA Mythic
Wydawca: Electronic Arts Inc.
Dystrybutor polski: Electronic Arts Polska
Data premiery (świat): 18 września 2008
Data premiery (Polska): 18 września 2008
Wymagania sprzętowe: Pentium 4 2.5 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza), 15 GB HDD, Windows XP/Vista
Nośnik: 1 DVD
Platformy: PC
Sugerowana cena wydawcy: 139 zł

Warhammer Online: Age of Reckoning - (WAR) (podtytuł można przetłumaczyć jako „Czas Porachunków”) jest nowym MMORPG stworzonym przez twórców Dark Age of Camelot®. Jest on osadzony w popularnym świecie Warhammer Fantasy® stworzonym przez Games Workshop i cechuje się nowoczesnym trybem rozgrywki - Realm vs. Realm™ (RvR), dzięki któremu gracze będą mogli zanurzyć się w świecie nieustającego konfliktu.
  • Bazowana na popularnym systemie fantasy jakim jest świat Warhammera autorstwa Games Workshop. Zdominowany przez siły oręża i magii, świat ten, pozwala setkom tysięcy graczy przeżyć epicką naturę wojny i chwały pola walki.
  • Dołącz do jednej z sześciu Armii i walcz po stronie Armii Porządku (Krasnoludy, Wysokie Elfy i Imperium) lub Armii Zniszczenia (Zielonoskórzy, Mroczne Elfy lub Chaos). Prowadź wojnę na jednym z trzech unikalnych frontów.
  • Nowy system prowadzenia rozgrywki Realm vs. Realm integrujący obydwa style gry: walkę PvP i zadania PvE na tej samej mapie, wspierające się nawzajem.
Zaangażuj się w jeden z czterech poziomów walki RvR: - Skirmished: okazjonalne potyczki PvP - Battlefields: wypełnianie z góry określonych celów na polach bitew w świecie gry - Scenarios: Instancje, bitwy na punkty z wykorzystaniem bohaterów niezależnych Psów Wojny - Campaigns: Najazdy na terytorium przeciwnika, zakończone oblężeniem stolicy
  • Podejmij szeroki wachlarz zadań PvE powiązanych z wysiłkami wojennymi Twojej Armii, wliczając:
publiczne zadania, które przynoszą korzyść całej armii, questy, w których gracze będą mieli do wykonania jakieś zadanie, jednak przeciwko nim również staną gracze, którym z kolei postawione zostanie zadanie przeciwne, rozgałęziające się questy, w których gracz będzie miał wybór, którą cześć zadania chce wykonać i przez to swoją nagrodę, świąteczne zadania które nagradzają eksplorowanie nagrodami o wysokiej wartości.
  • Solidny model walki wprowadzający Player Tactics (nabyte zdolności, które wybiera się przed walką) i Morale Skills (opcje walki, które nabierają na sile w momencie kiedy bitwa przechyla się na Twoją korzyść)
  • Modele graczy, które zmieniają się w trakcie gry wraz z wzrostem mocy postaci prowadzonej przez gracza (np. Orkowie zwiększają swoje wymiary, a Krasnoludom wyrasta dłuższa broda). Możliwość wpływania na wygląd zbroi, jak również wizualny system gildii umożliwiają graczom stworzenie naprawdę unikalnych bohaterów.
  • Weź udział w epickich questach w celu skompletowania Tomów Wiedzy i odblokowania wiedzy, szczegółowych opisów potworów czy większych intryg ze świata Warhammera.
  • Gra online wymaga wykupienia subskrypcji i połączenia Internetowego.
[Powżyszy tekst pochodzi z wikipedii]
Tagi: Warhammer Online | Warhammer Online: Age of Reckoning

Filmy

» Pre-E3 2K6 Trailer
» Trailer 2
» Lighting Trailer
» Cinematic Trailer
» Land of the Dead Trailer


Czytaj również

Warhammer Online: Age of Reckoning
Jesienna przybłęda
- recenzja

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.