» Wieści » Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War za darmo w Epic Games Store

Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War za darmo w Epic Games Store

|

Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War za darmo w Epic Games Store

Do czwartku 23 marca, do godziny 16:00, użytkownicy sklepu Epic Games Store mogą za darmo dodać do swoich bibliotek kolejną grę – tym razem rozdawana jest strategia turowa Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War.

Gladius Prime była niegdyś pokojową planetą. Teraz panuje tam tylko wojna.

Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War zabiera Cię do świata terroru i przemocy w pierwszej turowej grze strategicznej 4X osadzonej w uniwersum Warhammera. Zmierz się z wymagającą SI lub współpracuj albo rywalizuj z przyjaciółmi i nieznajomymi z całego świata.

eXploracja

Graj jako jedna z czterech kultowych frakcji ze świata Warhammera (Astra Militarum, Kosmiczni Marines, Orkowie lub Nekroni), z których każda ma swój własny niepowtarzalny styl i drzewko technologiczne. Przemierzaj losowo wygenerowany świat pełen specjalnych funkcji i groźnych dzikich zwierząt, które mogą zniszczyć morale Twojego oddziału. Przejmij kontrolę nad potężnymi starożytnymi artefaktami, aby zapewnić sobie przewagę nad rywalizującymi frakcjami.

eXpansja

Wznoś miasta, budynki i fortyfikacje, aby rozbudować swoje imperium i stworzyć armię do walki z wrogami. Zbieraj zasoby i badaj nowe technologie, aby zasilać i unowocześniać swoje maszyny wojenne.

eXploatacja

Przechodź zróżnicowane wątki fabularne poszczególnych frakcji, by odkryć ich przeznaczenie na Gladius Prime – świecie skażonym przez osnowę. Gdy już będzie po wszystkim i opadnie kurz, tylko jedna frakcja może okazać się zwycięska.

eXterminacja

Dowódź szeroką gamą niszczycielskiego uzbrojenia, wydawaj edykty miejskie i przeprowadzaj operacje taktyczne. Rekrutuj jednostki bohaterów, które posiadają wyjątkowe umiejętności i mogą być wyposażone w przedmioty – od zaawansowanych technologiczne granatów po potężne relikty przeszłości. Z każdym kolejnym poziomem bohaterowie będą stawać się coraz potężniejsi, ostatecznie zostając prawdziwymi czempionami Twojej kampanii.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: informacja prasowa
Tagi: Epic Games Store | Warhammer 40.000: Gladius – Relics of War


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.