» Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War

Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War

Dodał: Jan 'gower' Popieluch

Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War
7.00
-
Ocena użytkowników
Średnia z 0 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War
Producent: Proxy Studios
Wydawca: Slitherine
Data premiery (świat): 12 lipca 2018
Wymagania sprzętowe: Intel Core i3 lub równoważny; 4 GB RAM; karta graficzna kompatybilna z OpenGL 3.3 (NVIDIA GeForce GTS 450 1 GB / AMD Radeon HD 5750 1 GB); Windows 7/8/10; 2 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Strona WWW: www.slitherine.com/products/product...
Platformy: PC

Gladius Prime znany był imperialnym uczonym jako planeta interesująca z archeologicznego punktu widzenia. Podczas jej kolonizacji zostały odnalezione starożytne artefakty, odsłaniające ślady zapomnianej przeszłości. Ale było tam więcej niż tylko te znaleziska. Coś się przebudziło – niewypowiedziana groza z zamierzchłych czasów – i mieszkańcy Gladiusa znaleźli się w centrum straszliwej wojny o przeżycie.

Gladius Prime był niegdyś planetą. Dzisiaj jest tylko wojną.

 

Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War przenosi cię w świat terroru i przemocy. Cztery frakcje rozpoczną brutalną walkę o kontrolę nad zasobami planety.

W pierwszej turowej strategii 4X osadzonej w świecie Warhammera 40,000 poprowadzisz jedno z czterech stronnictw: Astra Militarum, Space Marines, Orków i Nekronów, każde z własnymi mechanikami rozgrywki, drzewkiem technologii, jednostkami i bohaterami.

Zmierz się z wymagającą SI, współpracuj lub rywalizuj ze znajomymi i nieznajomymi z całego świata.

eXploracja

Graj jako jedna z czterech kultowych frakcji w uniwersum Warhammera (Astra Militarum, Space Marines, Orkowie i Nekroni) dysponujących własnym stylem rozgrywki i drzewkiem technologicznym. Eksploruj losowo generowany świat pełny specjalnych elementów i groźnej dziczy, która zniszczy morale twoich żołnierzy. Otrzymuj kontrolę nad potężnymi artefaktami, by zyskać przewagę nad rywalami.

eXpansja

Wznoś miasta, budynki i umocnienia, aby rozszerzać swoje imperium i budować armię, która zetrze w pył twoich wrogów. Wydobywaj zasoby i badaj nowe technologie, aby napędzać i rozwijać machinę wojenną.

eXploatacja

Przechodź różne ścieżki fabularne poszczególnych stronnictw, odkrywając przeznaczenie każdego z nich w świecie skażonym spaczeniem. Na koniec, gdy pył opadnie, wyłoni się tylko jeden zwycięzca.

eXterminacja

Operuj szeroką gamą niszczącego arsenału, wydawaj edykty miejskie i przeprowadzaj operacje taktyczne. Rekrutuj jednostki bohaterów dysponujące specjalnymi zdolnościami i wyposażone w przedmioty od zaawansowanych granatów do potężnych artefaktów z przeszłości. Stając się coraz potężniejsi z każdą rangą, zmieniają się w czempionów twojej sprawy.

Źródło: Opis wydawcy

Tagi: Slitherine | Proxy Studios | Warhammer 40 000 | 000: Gladius – Relics of War | Warhammer 40


Czytaj również

Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War
Ku chwale Imperatora!
- recenzja
Warhammer 40 000: Dawn of War III
Nierówna walka z błędami
- recenzja

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.