» Warhammer 40,000: Dawn of War - Soulstorm

Warhammer 40,000: Dawn of War - Soulstorm

Dodał: Łukasz 'Chavez' Maludy

Warhammer 40,000: Dawn of War - Soulstorm
6.00
7.92
Ocena użytkowników
Średnia z 12 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 5
Obecnie grają: 1

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Warhammer 40,000: Dawn of War - Soulstorm
Producent: Relic Entertainment
Wydawca: THQ Inc.
Dystrybutor polski: CD Projekt
Data premiery (świat): 4 marca 2008
Data premiery (Polska): 13 marca 2008
Wymagania sprzętowe: Pentium 4 2,4 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki 64 MB (GeForce 3 Ti200 lub lepsza), 2,5 GB HDD, Windows 98 SE/Me/2000/XP
Nośnik: 1 DVD
Platformy: PC
Sugerowana cena wydawcy: 79,90 zł

Niesamowita, mroczna atmosfera świata przyszłości pełnego nadnaturalnych zjawisk, kosmicznych technologii i religijnego fundamentalizmu, fabuła obfitująca w przemyślne intrygi, wymuszone sojusze i niegodziwe zdrady – oto, co uczyniło Warhammer 40 000: Dawn of War legendą gatunku RTS. Wszystkiego tego w uderzeniowej dawce dostarcza Soulstorm – trzeci już, samodzielny dodatek. Nowe grywalne rasy – szerzący we Wszechświecie ból i cierpienie, przesiąknięci podłością Mroczni Eldarzy i wierne służki zakonu Sióstr Wojny, których żarliwa wiara zdolna jest skłonić bóstwo do interwencji na polu bitwy. Do tego nowe jednostki dla wszystkich pozostałych ras – w tym także siły powietrzne! A wszystko to na obszarze walk obejmującym cały system planetarny, odcięty od reszty Wszechświata tajemniczą, uniemożliwiającą nawigację nawałnicą, która zamknęła drogę odwrotu kolonistom z najodleglejszych zakątków galaktyki, zmuszając ich do walki o przetrwanie...
  • Epicka kampania dla pojedynczego gracza – batalia o supremację w nowoodkrytym systemie planetarnym toczy się na 31 terytoriach, rozrzuconych po 4 planetach i 3 księżycach.
  • Nowe rasy – wraz z pojawieniem się Mrocznych Eldarów, kosmicznych łowców niewolników, i Sióstr Wojny, zakonu służebnic Inkwizycji, możemy w Soulstorm wybierać spośród aż 9 w pełni grywalnych nacji!
  • Nowe jednostki i pojazdy dla każdej ze stron, w tym, po raz pierwszy w serii Warhammer 40 000: Dawn of War, jednostki latające, jak imperialne bombowce czy Skarabeusze Nekronów.
  • Medale za zasługi wojenne – dzięki systemowi ich przyznawania rozgrywka w trybie multiplayer przynosi jeszcze większą satysfakcję.
  • Warhammer 40,000: Dawn of War - Soulstorm jest dodatkiem samodzielnym, niewymagającym do działania podstawowej wersji gry.
Tagi: 000: Dawn of War - Soulstorm | Warhammer 40.000

Filmy

» The Dark Eldar
» Celestian Squad
» Landspeeder Trailer
» Barrage Trailer


Czytaj również

Dawn of War II
- recenzja

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.