» Wieści » Wargaming o swojej przyszłości

Wargaming o swojej przyszłości

03-05-2013 15:49 | Jan 'gower' Popieluch

Wargaming o swojej przyszłości
Studio Wargaming opublikowało materiał filmowy, w którym opowiadają o najbliższych projektach. Pierwszy z nich to World of Tanks Blitz – gra o czołgach na tablety i smartfony. Mowa jest także o wizycie twórców World of Warships w USA i zwiedzaniu historycznych okrętów marynarki wojennej. Po trzecie, przedstawiono, czym będzie się zajmować Gas Powered Games (twórcy Dungeon Siege i Supreme Commander) po przejęciu przez Wargaming.

Twórcy Worlds of Tanks Blitz chcą, by gra była jak najbardziej zbliżona jakością do produkcji pecetowych. Dlatego też chcą stworzyć atrakcyjną grafikę i osiągnąć wysoką grywalność. Ważną rolę pełnił będzie aspekt społecznościowy, a także przejrzysty interfejs maksymalnie wykorzystujący możliwości ekranów dotykowych.

Zwiedzanie pancerników, niszczycieli torpedowych i lotniskowca pozwoliło deweloperom pracującym nad World of Warships na poznanie szczegółów historii i budowy okrętów wojennych. Ta wiedza ma posłużyć do jak najwierniejszego oddania detali i przekazania ducha walki morskiej.Chris Taylor, założyciel Gas Powered Games, kilkukrotnie powtarza, że jest niezwykle szczęśliwy, mogąc pracować w ramach Wargaming. Jego zespół pracuje obecnie nad nieujawnionym projektem MMO. Wiemy na razie tylko tyle, że tytuł będzie działał w modelu free-to-play. Zobaczyliśmy także powyższy fragment szkicu koncepcyjnego.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: YouTube
Tagi: World of Warships | World of Tanks Blitz | World of Tanks | Wargaming | Gas Powered Games


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.