Joe Hill, Rogi
» Wieści » Warcraft i Assassin's Creed w wersjach książkowych

Warcraft i Assassin's Creed w wersjach książkowych

02-06-2021 08:28 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Warcraft i Assassin's Creed w wersjach książkowych

Dziś do sprzedaży trafiły dwie książki inspirowane popularnymi seriami gier komputerowych: Assassin's Creed: Valhalla. Saga Geirmunda autorstwa Matthew J. Kirby'ego, oraz Jaina Proudmoore: Wichry wojny Christe Golden. Obie pozycje ukazały się nakładem wydawnictwa Insignis.

Opisy:

Połowa IX wieku. Ataki i najazdy wikingów pustoszą królestwa Anglii. Geirmund Heloskóry, pochodzący ze szlachetnej linii norweskich królów, wyrusza na wyprawę pełną przygód, by dowieść, że jest prawdziwym wikingiem i wojownikiem. Podczas karkołomnego rejsu spotyka mityczną istotę, która przekazuje mu tajemniczą bransoletę – źródło wielkiej mocy i przyczynę gorzkiej zdrady.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Geirmund awansuje w szeregach legendarnej armii króla Guthruma i będzie musiał wykazać się nie lada sprytem i zaradnością, by stawić czoła wielu niebezpieczeństwom czyhającym w zniszczonym wojną kraju. Walcząc ramię w ramię z oddanymi wojownikami, Geirmund zrządzeniem losu stanie się stroną konfliktu równie starego jak sami bogowie.

Tytuł: Assassin's Creed: Valhalla. Saga Geirmunda
Autor: Matthew J. Kirby
Wydawca: Insignis
Data wydania: 2 czerwca 2021
Oprawa: miękka
ISBN-13: 9788366575509
Cena: 39,99 zł

 

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Popioły Kataklizmu opadły na królestwa Azeroth. Kiedy zniszczony świat podnosi się z upadku, słynna czarodziejka Jaina Proudmoore nie ustaje w wysiłkach, by naprawiać wzajemne relacje Hordy z Przymierzem. Niestety, napięcia między obiema frakcjami grożą otwartą wojną i kolejną destabilizacją.

Do Theramore, ukochanego miasta Jainy, docierają niepokojące wieści. Skradziono jeden z najpotężniejszych artefaktów błękitnych smoków – Źrenicę Światła. Żeby ją odnaleźć, Jaina łączy swoje siły z byłym smoczym Aspektem – Kalegosem. Kiedy między tymi dwiema charyzmatycznymi postaciami pojawia się jedyna w swoim rodzaju więź, dochodzi do katastrofalnego zwrotu wydarzeń.

Oto Garosz Piekłorycz sposobi armie Hordy do zmasowanej inwazji na Theramore. Mimo narastającego sprzeciwu w szeregach własnej frakcji, zuchwały Wódz dąży do rozpoczęcia nowej ery dominacji Hordy. Żądza podboju popycha go do brutalnych działań wymierzonych w każdego, kto ośmiela się kwestionować jego przywództwo.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Siły Przymierza gromadzą się w Theramore, by odeprzeć atak Hordy, nie są jednak przygotowane na przebiegłą strategię Garosza. Atak jego sił nieodwracalnie zmieni Jainę: zagorzała orędowniczka pokoju rzuci się w chaos pochłaniających wszystko wichrów wojny.

Tytuł: Jaina Proudmoore: Wichry wojny (Jaina Proudmoore: Tides of War)
Cykl: World of WarCraft
Autor: Christie Golden
Wydawca: Insignis
Data wydania: 2 czerwca 2021
Oprawa: miękka
Seria wydawnicza: Blizzard Legends
ISBN-13: 978-83-66575-96-7
Cena: 39,99
 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Jaina Proudmoore: Wichry wojny | Assassin's Creed: Valhalla. Saga Geirmunda


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.