» Vampire: The Masquerade – Shadows of New York

Vampire: The Masquerade – Shadows of New York

Dodał: Jan 'gower' Popieluch

Vampire: The Masquerade – Shadows of New York
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Vampire: The Masquerade – Shadows of New York
Producent: Draw Distance
Wydawca: Draw Distance
Data premiery (świat): 3 kwartał 2020
Wymagania sprzętowe: Procesor Dual Core 3 GHz; 4 GB RAM; ​karta graficzna z 1 GB VRAM i OpenGL 2.1+; Windows 7 SP1; 2 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Nośnik: dystrybucja cyfrowa
Strona WWW: drawdistance.dev/vampire-the-masque...
Platformy: PC, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch

Twoje dawne życie odeszło w wieczną niepamięć, nie masz co liczyć na życie pośmiertne, a twoje wampiryczne nie-życie za chwilę rozsypie się w proch, chyba że rozwikłasz nierozwiązywalną tajemnicę zbrodni. Witaj w Nowym Jorku. Witaj w klanie Lasombra. Porażka nie wchodzi w grę.

Jesteś nikim. Wyrzutkiem we własnej wampirzej sekcie. Politycznym więźniem bez wartości. Imigrantką, która nigdy nie odnalazła swoich korzeni w mieście imigrantów. Nałogową palaczką, której ulubionym zajęciem jest gapić się bez celu na ulice miasta przez okno sieciowego fast foodu o czwartej nad ranem. Zatopione głęboko w tobie uczucie mówi ci, że jesteś zgubiona, a zniekształcone głosy dochodzące z cieni zdają się to potwierdzać. Klątwa twego klanu sprawia, że korzystanie ze współczesnej technologii jest utrudnione. Dysocjacja to twój naturalny stan. Ale kiedy lidera Anarchistów w Nowym Jorku spotyka okrutny koniec, spośród wszystkich krwiopijców w metropolii to właśnie ty zostajesz wybrana, by zbadać okoliczności jego śmierci. Nie łudź się: to z całą pewnością pułapka, kolejny ruch w przerażającej grze w Jyhad, niekończącej się walce o władzę pomiędzy skonfliktowanymi pokoleniami wampirów. Ale ty jesteś z klanu Lasombra i jedno wiesz na pewno: jeśli Księżna Ventrue i jej poplecznicy Cię zlekceważą, gorzko tego pożałują.

Vampire: The Masquerade – Shadows of New York jest produkcją z gatunku visual novel, osadzoną w bogatym uniwersum Vampire: The Masquerade.

Cechy gry:

  • Przeznaczona dla dojrzałego odbiorcy visual novel, odpowiednia zarówno dla weteranów Vampire: The Masquerade, jak i fanów gier narracyjnych, którzy jeszcze nie zetknęli się ze światem V: tM.

  • Samodzielne rozszerzenie do Coteries of New York. Oglądaj znaną metropolię z zupełnie innej perspektywy. Spodziewaj się nowych postaci, miejsc i świeżej, oryginalnej ścieżki dźwiękowej.

  • Graj jako członkini klanu Lasombra, którego członkowie dla własnego bezpieczeństwa dołączyli w szeregi Camarilli, swoich niegdysiejszych wrogów. Zostań władczynią cieni i komunikuj się z mieszkańcami zaświatów, ale uważaj – to, co czai się w mroku, gotowe jest pożreć cię całą.

  • Przemierzaj ulice Miasta, Które Nigdy Nie Śpi. Podczas szukania sposobu, by nasycić swą żądzę krwi, dostrzegaj to, co dla innych niedostrzegalne i stwórz więzi z ekscentrycznymi mieszkańcami miasta. Jedna rozgrywka to za mało, by doświadczyć wszystkiego, co przygotowaliśmy.

  • Kształtuj swój umysł, kształtuj swój los. Unikałaś określania swojej tożsamości, przyzwyczaiłaś się do zachowania neutralności, ale w twojej obecnej sytuacji nie możesz już sobie pozwolić na ten luksus. Wybory, których dokonasz, wpłyną na twój sposób myślenia, a twoje myślenie wpłynie na to, jaką ścieżką podążysz.

Źródło: Opis producenta

Galeria

Zobacz wszystkie »
Tagi: Vampire: The Masquerade – Shadows of New York | Vampire: The Masquerade | Draw Distance | Wampir: Maskarada | World of Darkness


Czytaj również

Wampir: Maskarada – Kły zimy #1
Świat Mroku okiem erpegowego laika
- recenzja
Wampir: Maskarada – Kły zimy #1
Bliźniacze miasta skąpane we krwi
- recenzja
Świat Mroku: Szkarłatna odwilż
Noc ma kły i pazury
- recenzja
Wampir: Maskarada – Kły zimy #2
Tak to jest u wampirów
- recenzja
Wampir: Maskarada – Suplement
Łyk świeżej krwi
- recenzja

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.