» Urban Empire

Urban Empire

Dodał: Jan 'gower' Popieluch

Urban Empire
-
Ocena użytkowników
Średnia z 0 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Urban Empire
Producent: Kalypso
Wydawca: Kalypso
Dystrybutor polski: CDP
Data premiery (świat): 24 lutego 2017
Data premiery (Polska): 24 lutego 2017
Wymagania sprzętowe: Intel i5-2400 / AMD FX-6350; 6 GB RAM; NVIDIA GeForce GTX 560 / AMD HD 6850 2GB; Windows 7 SP1 / 8.1 / 10 64-bit; 4 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Platformy: PC
Sugerowana cena wydawcy: 149,99 zł

W Urban Empire kierujesz rodem, z którego wywodzą się kolejni burmistrzowie, rządzisz miastem i mieszkańcami przez okres 200 lat. Rozwijaj infrastrukturę, planuj dzielnice miasta, omawiaj polityczne decyzje w radzie miasta, przekupuj lub szantażuj swoich przeciwników, respektuj demokratyczne prawa mieszkańców lub ignoruj je i rządź samodzielnie – decyzja należy do ciebie!

Zaczynając w 1820 roku, rozwijaj swoje miasto przez pięć różnych okresów historycznych, z charakterystycznymi dla każdego z nich zagrożeniami i możliwościami. Podejmuj wyzwania swoich czasów, tocz polityczne walki, doświadczaj wydarzeń zmieniającego się świata i pionierskich wynalazków, twórz własny unikatowy Urban Empire!

Urban Empire jest pionierską odmianą gier strategicznych, które łączą w sobie zadania budowania miasta z koniecznością podejmowania politycznych decyzji, a to wszystko na przestrzeni 200 lat rozwoju historycznego, co sprawia, że mamy do czynienia z zupełnie nową rozgrywką, gdzie gracze muszą połączyć planowanie strategiczne i rozumienie polityczne, by z sukcesem zarządzać miastem jako jego burmistrz.

Źródło: Opis dystrybutora

Tagi: Kalypso | Urban Empire


Czytaj również

Vikings – Wolves of Midgard
Czas wyruszyć w drogę
- recenzja

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.