Peter A. Flannery, Decimus Fate i talizman marzeń
» Wieści » Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei otrzymało pecetową datę premiery

Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei otrzymało pecetową datę premiery

25-04-2022 11:50 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei otrzymało pecetową datę premiery

Jeszcze w tym roku dotychczas ekskluzywnie dostępna na PlayStation seria Uncharted oficjalnie zadebiutuje na pecetach za sprawą Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei, czyli pakietu na który składają się zremasterowane wersje Uncharted 4: Kres Złodzieja i Uncharted: Zaginione Dziedzictwo. Z informacji zawartej w oficjalnym sklepie Epica wynika, że paczka ta będzie dostępna na komputerach osobistych od 20 czerwca.

Zapowiedź:

Czy jesteś gotów szukać swojego bogactwa?

Wyrusz przygodzie na spotkanie i zostaw swój ślad na mapie w UNCHARTED: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei. Odkryj porywającą filmową fabułę i najbardziej spektakularne sekwencje akcji z serii UNCHARTED, w której naszym ulubionym złodziejom – Nathanowi Drake’owi i Chloe Frazer – nigdy nie brakuje dowcipu, sprytu i brawury.

W UNCHARTED: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei, stworzonej przez wielokrotnie nagradzanego dewelopera Naughty Dog, znajdą się dwie zremasterowane wersje docenionych przez krytyków awanturniczych przygód w trybie dla jednego gracza z tytułów UNCHARTED 4: Kres Złodzieja i UNCHARTED: Zaginione Dziedzictwo. Każda historia ma w sobie dużą dawkę humoru, dramatyzmu, ekscytującej walki i magicznej atmosfery, a w wersji zremasterowanej są one jeszcze bardziej wciągające.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

 

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei | Uncharted 4: Kres złodzieja


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.