» Wieści » Two Worlds II - nowe screeny

Two Worlds II - nowe screeny

19-10-2009 20:48 | Bartek 'Dante' Dudek

Two Worlds II - nowe screeny
Studio Reality Pump opublikowali nowe screeny z ich najnowszego projektu, czyli drugiej części cRPG Two Worlds. Screeny znajdziecie pod tym adresem.

O obu częściach Two Worlds możecie przeczytać odpowiednio pod tym oraz tym likiem.
Źródło: Electronictheatre.co.uk
Tagi: Two Worlds | Two Worlds II


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Umbra
   
Ocena:
0
A jak w końcu z tą jedynką było? Sprzedała się cokolwiek? Bo jak ja miałem okazję rzucić na nią "krótkim okiem" to było naprawdę dużo bugów i wkurzających rzeczy.
20-10-2009 13:47
Czarny
   
Ocena:
0
Wydaje mi się, że giera dostała się pod strzechy głównie dzięki Playowi i CDA - gdzie była dołączona (jednak bez multiplayera).
20-10-2009 19:22
Dante
   
Ocena:
0
Gra jakiegoś globalnego sukcesu nie osiągnęła, a w Polsce sprzedaż nie równała się z Wiedźminem, ale była w miarę dobra. Swego czasu w Niemczech Two Worlds zajmowała drugą pozycję w toplistach sprzedaży. ;p
20-10-2009 19:29
~DarkLacrim

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Ogólnie Two World całkiem nieźle się sprzedawało. Z resztą jak każda przereklamowana gra. Z tego co pamiętam wersja z multi była mocno zabezpieczona. Przymus ściągania kodu z internetu? Dobrze już nie pamiętam. Wersja "gazetowa" miała taki plus, że nie była aż tak mocno zabezpieczona, przez co przyjemniej odpalało się ją za pierwszym razem. Mimo bugów, grało mi się w nią przyjemnie. Dla tego wieść o Two World II zaciekawiła mnie zdecydowanie bardziej niźli wieść o kontynuacji Wiedźmina. Po screenach widać niestety, że bohater wciąż będzie sztywny jak pal, co mam nadzieje jak najszybciej poprawią. Grając w Two World odnosiłem wrażenia, że steruję drzewem, czego zaznać w drugiej części bym nie chciał.
20-10-2009 22:29

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.