» Wieści » Trzy nowe Call of Duty w przeciągu 2 lat

Trzy nowe Call of Duty w przeciągu 2 lat

22-04-2010 13:21 | Michał 'Charger' Mularski

Trzy nowe Call of Duty w przeciągu 2 lat
Dan Amrich, jeden z pracowników Activision ujawnił na swoim blogu, iż jego kompania ma zamiar wydać trzy nowe tytuły z pod marki Call of Duty, w przeciągu najbliższych dwóch lat. Może to być prawdziwe wyzwanie, zważywszy na częściowy rozpad Infinity Ward, które opuścili założyciele i część grupy wykonawczej.

Co więcej, w sieci nie brakuje pogłosek głoszących, że na tym odejścia się nie skończą. Dwóch byłych kierowników studia, Vince Zampella i Jason West, obecnie założyło Respawn Entertainment, którego celem jest stworzenie nowej odsłony Medal of Honor dla EA.

"Jeśli chodzi o CODa, to potwierdzono, że ukarzą się trzy nowe tytuły w przeciągu dwóch lat. Jak do tej pory, standardem była jedna gra rocznie. Trzecim projektem, zajmie się nowe studio" - komentuje Amrich. Wspomnianym trzecim studiem jest nowo utworzona ekipa Sledgehammer, która ma wprowadzić swoim tytułem powiew innowacji do serii. Nad Modern Warfare 3 pracować będą ci, którzy pozostali w Infinity Ward. Projekt jest jednak na razie wstrzymany z powodu procesu, jaki wytoczyli Vince Zampella i Jason West deweloperowi Activision. Ostatnią grą, podobno zatytułowaną Call of Duty: Black Ops, zajmie się Treyarch, mające na swoim koncie konsolowe Call of Duty 3 i Call of Duty: World at War.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: vg247
Tagi: Call of Duty: Modern Warfare 3 | Call of Duty: Black Ops | Activision | Treyarch | Infinity Ward


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.