» Wieści » Trochę o fabule Dragon Age 2

Trochę o fabule Dragon Age 2

|

Trochę o fabule Dragon Age 2
W tym roku niewątpliwie jednym z ważniejszych wydarzeń będzie premiera Dragona Age 2. Wokół decyzji twórców na temat braku możliwości stworzenia własnego bohatera, czy większej dynamice rozgrywki rozpętała się istna burza. Warto jednak spojrzeć na to, co w grach RPG jest najistotniejsze - fabuła. BioWare udostępniło wideo z serii Dziennik Dewelopera, z którego dowiemy się o historii i charakterze głównego herosa oraz klimacie rozgrywki.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: VG247
Tagi: Dragon Age 2


Czytaj również

Komentarze


arakin
   
Ocena:
0
No, w końcu dubbingowane dialogi a'la Mass Effect.
Jestem ciekaw co nam tym razem BioWare zaproponuje...
11-01-2011 16:54
~Szaku

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Jestem sceptyczny - produkt dla mas, atrakcyjny, ale zbyt pop'owy przez co wiele straci na gameplay'u i klimacie. Na grę oczywiście czekam i wiem, że to będzie ciekawa gra, nie mniej jednak koło cRPG to jedynie chwilkę postało, co mnie trapi. No i do tego ich te DLC (już reklamują, a nie ma premiery gry jeszcze). Zagrać, zagram, ale wątpię aby wywołało we mnie jakieś większe emocje.
11-01-2011 18:39
~kade

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Mass Age: Dragon Effect 2? ;)
11-01-2011 22:32
nerv0
   
Ocena:
0
Czy tylko ja tęsknię jeszcze za grami na silniku Infinity? Chciałbym zobaczyć trzeciego Icewind Dale (teraz gram sobie w jedynkę). Ręcznie rysowane lokacje w połączeniu z dzisiejszą technologią mogłyby zrobić piorunujące wrażenie...
13-01-2011 14:11

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.