» Trailblazers

Trailblazers

Dodał: Henryk Tur

Trailblazers
-
Ocena użytkowników
Średnia z 0 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Trailblazers
Producent: Supergonk
Wydawca: Rising Star Games
Data premiery (świat): 8 maja 2018
Data premiery (Polska): 8 maja 2018
Wymagania sprzętowe: rocesor: Intel Core i5, 8 GB RAM, Karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 650, DirectX 11, 3 GB HDD
Platformy: PC

Trailblazers to innowacyjna, oparta na współpracy gra wyścigowa z niesamowitymi możliwościami. Ścigając się zespołowo w drużynach liczących do trzech graczy, uczestnicy rywalizacji malują trasę i tworzą optymalną linię wyścigową, aby później użyć jej do uzyskiwania szalonych prędkości. Jedź z klasą i fasonem, zdobywaj punkty umiejętności i pędź ku zwycięstwu! Doświadcz oszałamiającej prędkości podczas gry online dla sześciu graczy lub lokalnej rozgrywki na podzielonym ekranie dla czterech użytkowników, do których mogą dołączyć dodatkowi rywale online lub sterowani przez komputer.

  • Maluj trasę podczas wyścigu i twórz własną dynamiczną linię wyścigową umożliwiającą przyspieszanie… Żaden wyścig nie jest taki sam!
  • Współpracuj z partnerami z drużyny, by skuteczniej malować linie, przyspieszać i ścigać się z rywalami. Razem zbierajcie punkty za wyśmienitą jazdę.
  • Rozmaite tryby rozgrywki – 3-na-3, wyścigi partnerskie, sprinty solowe i nie tylko – ponadto dostępna jest pełna kampania fabularna.
  • Graj solo lub ze znajomymi na podzielonym ekranie, lokalnie lub online, a także z graczami z całego świata (również z innych platform)!

UWAGA: Wymaga kontrolera!

Źródło: Opis wydawcy

Tagi: Rising Star Games | Supergonk | Trailblazers

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.