» Wieści » Total War: Warhammer 3 – cesarstwo Wielkiego Kataju zaprezentowane

Total War: Warhammer 3 – cesarstwo Wielkiego Kataju zaprezentowane

14-09-2021 21:53 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Total War: Warhammer 3 – cesarstwo Wielkiego Kataju  zaprezentowane

Studio Creative Assembly postanowiło osłodzić fanom wieść o przełożeniu na przyszły rok premiery Total War: Warhammer 3 poprzez wypuszczenie nowego, trzyminutowego zwiastuna, na którym zaprezentowano kolejną z grywalnych frakcji – cesarstwo Wielkiego Kataju, którego armia stanie do walki przeciwko zastępom Tzeentcha, Pana Zmian.

Zapowiedź:

Daleko poza światem śmiertelników i ich prozaicznych wojen istnieje wymiar czystej, złowieszczej magii: Królestwo Chaosu. To miejsce rodem z najgorszym koszmarów, niepojęte dla ludzkich umysłów. Szepce ono obietnice mocy, władzy… jednak kto je ujrzy na własne oczy, niechybnie ulegnie jego złudnemu urokowi. Zaprzeda swą duszę. Stanie się jego częścią.

Wymiarem tym władają cztery Niszczycielskie Potęgi, bezustannie pragnące zerwać swe okowy i zalać świat materialny potopem demonicznego spaczenia. Nurgle, patron rozkładu i zarazy. Slaanesh, władca rozkoszy i rozpusty. Tzeentch, Pan Zmian plączący ścieżki, oraz Khorne, bóg krwi i mordu.

Na granicy światów dwa potężne królestwa niestrudzenie trwają na warcie: surowi wojownicy z Kisleva i rozległe cesarstwo Wielkiego Kataju. Jednak każde z tych mocarstw czekają inne wyzwania, a do tego każde będzie miało ważny powód, by przekroczyć granice wymiarów i posłać swe wojska w głąb samego Królestwa Chaosu.

Świat znalazł się na krawędzi zagłady. Jeden nierozważny ruch poskutkuje nieopisanym kataklizmem.

Tego właśnie pragnie pewien pradawny byt, który od eonów knuje, by zdobyć ostateczną moc. Jednak by jego plan się ziścił, potrzebuje on czempiona…

Nadchodząca wojna pochłonie wszystko i wszystkich. Czy zdołasz pokonać swe demony? Czy może nimi zawładniesz? 

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Total War: Warhammer 3


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.