» Total War: Three Kingdoms

Total War: Three Kingdoms

Dodał: Jan 'gower' Popieluch

Total War: Three Kingdoms
8.5
8.5
Ocena użytkowników
Średnia z 1 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Total War: Three Kingdoms
Producent: Creative Assembly
Wydawca: SEGA
Dystrybutor polski: Cenega
Data premiery (świat): 23 maja 2019
Data premiery (Polska): 23 maja 2019
Wymagania sprzętowe: Intel Core 2 Duo 3.00 GHz; 4 GB RAM; Nvidia GeForce GTX 650 Ti 1GB / AMD Radeon HD 7850 1GB / Intel UHD Graphics 620; Windows 7 64-bit; 60 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Nośnik: dystrybucja cyfrowa, klucz Steam
Strona WWW: www.totalwar.com/games/three-kingdo...
Platformy: PC
Sugerowana cena wydawcy: 194,99 zł

Total War: Three Kingdoms to pierwsza gra w wielokrotnie nagradzanej serii strategii przedstawiająca epicki konflikt w starożytnych Chinach. Tytuł ten łączy wciągające, turowe budowanie imperium, zarządzanie państwem i podbojami z oszałamiającymi bitwami w czasie rzeczywistym. Tym razem seria przenosi graczy do czasów bohaterów i legend.

Chiny w 190 r.

Witamy w nowej epoce legendarnych podbojów. Ta piękna, choć podzielona kraina potrzebuje nowego cesarza i nowych zwyczajów. Zjednocz Chiny pod swoimi rządami, stwórz kolejną wielką dynastię i zbuduj spuściznę, która przetrwa wieki.

Wybierz jednego spośród 11 legendarnych watażków i podbij całe królestwo. Rekrutuj postacie bohaterów, którzy pomogą twojej sprawie i pokonaj wrogów na froncie militarnym, technologicznym, politycznym oraz gospodarczym.

Czy stworzysz silne przyjaźnie, braterskie sojusze i zyskasz szacunek licznych wrogów? A może będziesz działać perfidnie, dopuszczać okrutnych zdrad i zostaniesz mistrzem wielkich intryg politycznych?

Twoja legenda zostanie dopiero napisana, ale jedno jest pewne: czekają cię wielkie podboje.

Odtwarzanie starożytnych chin

Poznaj Trzy Królestwa Chin, krainę, której naturalne piękno zapiera dech w piersiach. Tocz boje pośród gęstej roślinności subtropikalnej, suchych pustyń i pokrytych śniegiem gór. Podziwiaj legendarne miejsca, takie jak Wielki Mur i rzeka Jangcy. Eksploruj starożytne Chiny wzdłuż i wszerz, przywracając porządek w tej krainie rozdartej konfliktami.

Największe chińskie legendy

Stwórz nowe cesarstwo, grając jednym z 11 legendarnych watażków opisywanych w eposie historycznym Opowieści o Trzech Królestwach. Niezrównani dowódcy, potężni wojownicy i wyjątkowi politycy. Każda z tych postaci ma własny styl gry oraz cele. Rekrutuj bohaterów pomocniczych, którzy będą dowodzić twoimi armiami, zarządzać prowincjami i umacniać twoje rosnące cesarstwo. Postacie są sercem gry, od tych bohaterów będzie zależała przyszłość całych Chin.

System guanxi

Wzorowane na Guanxi, chińskiej koncepcji dynamicznych wzajemnych stosunków, Total War: Trzy królestwa zupełnie zmienia model korzystania z postaci. Tutaj legendarni herosi i ich relacje kształtują przyszłość starożytnych Chin. Każda z tych postaci ma własną osobowość, motywacje, sympatie i antypatie. Tworzą one między sobą głębokie więzi, zarówno pozytywne jak i negatywne, które wpływają na rozwój fabuły.

Czystość sztuki

Niesamowite odwzorowanie gracji i dynamiki walk wushu sprawia, że TRZY KRÓLESTWA pokazują prawdziwą sztukę wojny. Z kolei dzięki pięknemu interfejsowi użytkownika i grafice inspirowanej prawdziwymi chińskimi dziełami, udało się odmalować przepiękny obraz starożytnych Chin.

Harmonia czasu rzeczywistego i tur

W Total War: Trzy królestwa kampania rozgrywana turowo i bitwy w czasie rzeczywistym są ze sobą powiązane bardziej niż kiedykolwiek. Działania w bitwie mają teraz o wiele poważniejsze konsekwencje, wpływają na relacje między tobą i twoimi bohaterami, a także na przyjaźnie i rywalizacje, które tworzą się między poszczególnymi postaciami. W świecie, w którym potężni sojusznicy są jednym z kluczy do sukcesu, staje się to zupełnie nowym elementem pomagającym w osiągnięciu zwycięstwa.

Źródło: Opis dystrybutora

Tagi: Total War: THREE KINGDOMS | Total War: Trzy królestwa | Total War | Creative Assembly | SEGA | Cenega


Czytaj również

Total War: Three Kingdoms
Na pograniczu historii i baśni
- recenzja
Total War: Rome II
Rzym prawie totalny
- recenzja
Napoleon Total War
- recenzja
Marvel's Avengers
Psychofani są wśród nas
- recenzja
Borderlands 3
Wracając na znane śmieci
- recenzja

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.