» Total War Saga: Thrones of Britannia

Total War Saga: Thrones of Britannia

Dodał: Jan 'gower' Popieluch

Total War Saga: Thrones of Britannia
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Total War Saga: Thrones of Britannia
Producent: Creative Assembly
Wydawca: SEGA
Dystrybutor polski: Cenega
Data premiery (świat): 19 kwietnia 2018
Wymagania sprzętowe: Intel Core 2 Duo 3.0 Ghz; 5 GB RAM; NVIDIA GTX 460 1GB / AMD Radeon HD 5770 1GB / Intel HD4000 @720p; Windows 7/8/8.1/10 64-bit; 30 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Nośnik: DVD
Strona WWW: www.totalwar.com
Platformy: PC
Sugerowana cena wydawcy: 129,90 zł

Thrones of Britannia to samodzielna gra z serii Total War Saga. Gracze napiszą w niej od nowa kluczowy rozdział w historii, od którego zależeć będzie przyszłość Wysp Brytyjskich. Mając do wyboru dziesięć grywalnych frakcji, gracz będzie musiał zbudować i utrzymać królestwo na chwałę Anglosasów, gaelickich klanów, walijskich plemion lub wikińskich osadników. Wykuwaj sojusze, kieruj rozwojem osad, powołuj pod broń całe armie i prowadź zbrojne kampanie na mapie, która w porównaniu z wcześniejszymi grami z serii Total War zadziwia szczegółowością.

Pudełkowe wydanie Total War Saga: Thrones of Britannia będzie dostępne do nabycia w Edycji Limitowanej, która zawierać będzie specjalnie wytłaczany SteelBook, inspirowany bogato zdobionymi hełmami anglosaskimi z tego okresu – jak przykładowo słynny, zrekonstruowany hełm Sutton Hoo. Do Limitowanej Edycji dołączony również zostanie dwustronny plakat ze szczegółowo przedstawioną mapą kampanii oraz zestaw kart do zbierania, prezentujących najbardziej wybitnych przywódców z gry. Dodatkowo w wersji cyfrowej dostępna będzie standardowa edycja Total War Saga: Thrones of Britannia.

Producent serii  Total War, Creative Assembly, zobowiązał się do przekazania 25% zysków ze sprzedaży oferty przedpremierowej gry Total War: Thrones of Britannia na działalność charytatywną organizacji War Child UK.

Wybierz swą strategię

Wielka kampania zaoferuje wiele dróg do osiągnięcia zwycięstwa: podbijaj nowe tereny ogniem i stalą, zdobywaj sławę i prestiż, wznosząc wielkie budowle, odkrywając nowe technologie i gromadząc popleczników, lub ukończ łańcuch wyjątkowych zadań opartych na historii wybranego przez ciebie ludu. Po ukończeniu głównego wątku przygotuj się na poważne wyzwanie w późniejszym etapie gry i utorowanie sobie drogi do ostatecznego zwycięstwa.

Odkryj i zdobądź najdalsze zakątki Brytanii

Od zaśnieżonych wyżyn Szkocji do sadów i łąk Kentu – przemierzaj połacie lądu, odkrywaj to, co spowija mgła wojny, i zobacz Brytanię w jej pełnej krasie. Zróżnicowane miasta, wioski i regiony zagwarantują różnorodność pól bitewnych. Wykorzystuj nowe możliwości ekspansji – czekają na ciebie pomniejsze osady do zdobycia. Przerwij szlaki zaopatrzeniowe nieprzyjaciół i zmuś ich do opuszczenia dogodnych pozycji obronnych.

Zbuduj swą legendę czy to jako wódz wikingów, czy anglosaski król

Każda z frakcji stawi czoła serii wyjątkowych wyzwań i decyzji bazujących na prawdziwych wydarzeniach z kart historii oraz ówczesnych warunkach geopolitycznych. Prowadź wyprawy wikingów lub zarządzaj gospodarką rolną Anglosasów – każda z frakcji posiada swój własny charakter i model rozgrywki. Pokieruj poczynaniami króla i arystokracji, spraw, by poprzez dokonywanie unikalnych wyborów wywierali oni określony wpływ na otaczający ich świat, i zdecyduj, jak potoczy się ich historia.

Dopracowana "klasyczna" rozgrywka serii Total War

Gra zawiera wiele zmian i poprawek kluczowych aspektów mechaniki Total War – takich jak zarządzanie prowincjami, polityka, rozwój technologii, rekrutacja jednostek, podejmowanie decyzji w obliczu ważnych wydarzeń i wiele, wiele więcej. Wszystkie zmiany zaprojektowano z myślą o bardziej wciągającej rozgrywce i położeniu większego nacisku na wybory gracza.

Źródło: Opis dystrybutora

Galeria

Zobacz wszystkie »
Tagi: Cenega | SEGA | Creative Assembly | Total War | Total War Saga | Total War Saga: Thrones of Britannia


Czytaj również

Total War: Three Kingdoms
Na pograniczu historii i baśni
- recenzja
Total War: Rome II
Rzym prawie totalny
- recenzja
Napoleon Total War
- recenzja
Marvel's Avengers
Psychofani są wśród nas
- recenzja
Borderlands 3
Wracając na znane śmieci
- recenzja

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.