» Wieści » Total War: PHARAOH pokazane na premierowym trailerze

Total War: PHARAOH pokazane na premierowym trailerze

|

Total War: PHARAOH pokazane na premierowym trailerze

Do sprzedaży trafiło właśnie Total War: PHARAOH, czyli najnowsza gra strategiczna od studia Creative Assembly, osadzona w czasach starożytnych. Z okazji premiery w sieci zamieszczono najnowszy zwiastun promujący tę produkcję – zachęcamy do oglądania.

Opis:

Total War: PHARAOH to najnowszy tytuł w tej wielokrotnie nagradzanej serii gier strategicznych. Odkrywaj starożytny Egipt u szczytu jego potęgi i weź udział w dramatycznych wydarzeniach, które zagroziły jego istnieniu. Wykorzystaj dynamiczne bitwy w czasie rzeczywistym i wspaniały, turowy system zarządzania imperium, by pokonać swoich przeciwników, zostać ostatnim faraonem i stawić czoła upadkowi cywilizacji.Gdy zbliża się koniec rządów wielkiego faraona Merenptaha, lud Egiptu woła o nowego przywódcę. Wielu marzy o władzy, jaką daje tron, ścieżka, która do niego prowadzi, jest jednak pełna niebezpieczeństw. Odkryj tę niezwykle żywą rekonstrukcję upadku epoki brązu, walcząc z chaosem, stawiając czoła katastrofom naturalnym i broniąc swoich ludzi przed falami najeźdźców.
Armie wroga nie są jedynymi wyzwaniami, które czekają na ciebie na polu walki. Poprowadź swoich żołnierzy przez wciąż zmieniające się warunki pogodowe, od ulewnych deszczów po burze piaskowe, i przekonaj się, jak wpływają one na losy bitwy. Strzeż się jednak ognia. Może on szybko pokryć całe pole walki, a – rozprzestrzeniając się – palić lasy i osady.
Udowodnij swoje prawo do tronu faraona lub wielkiego króla Hetytów i rozszerzaj granice swojego królestwa na mapie kampanii, która obejmuje znane z bogatej kultury miasta Egiptu, Kanaanu i Anatolii. Wybierz jednego z ośmiu przywódców, poznaj jego unikatowy styl gry i przejmij kontrolę nad armią składającą się z różnorodnych jednostek. Nieważne, czy wcielasz się w rolę zdobywającego serca dworzan dyplomaty, nieustępliwego dowódcy, czy siejącego chaos watażki – zostań przywódcą, który na zawsze zapisze się na kartach historii.Podczas swoich starań, by zostać faraonem, możesz odkrywać przepiękne tereny, które wchodziły w skład starożytnego Egiptu u szczytu jego potęgi. Od urodzajnych brzegów Nilu, poprzez targane wiatrem pustynie półwyspu Synaj, aż po skalne urwiska starożytnej Anatolii – niezwykła sceneria oddaje zarówno piękno, jak i brutalność owego niespokojnego okresu w historii tych ziem.
Dzięki nowej funkcji dostosowania parametrów kampanii żadna rozgrywka nie będzie już taka sama. Personalizacja pozwala na wybranie losowych pozycji startowych dla wszystkich frakcji, zmienianie szczegółowych ustawień surowców oraz katastrof naturalnych i nie tylko. Dzięki ogromnej liczbie opcji możesz utrudnić sobie zadanie lub stać się ogromną potęgą i ułatwić sobie zwycięstwo.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Steam
Tagi: Total War: PHARAOH | Total War | Creative Assembly


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.