» Torchlight

Torchlight

Dodał: Tomasz 'Landovsky' Mendyka

Torchlight
6.82
Ocena użytkowników
Średnia z 11 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 11
Obecnie grają: 1

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Torchlight
Producent: Runic Games
Wydawca: Perfect World Entertainment
Dystrybutor polski: FonoGAME
Data premiery (świat): 27 października 2009
Data premiery (Polska): 26 czerwca 2010
Wymagania sprzętowe: Pentium III 800 MHz, 512 MB RAM, karta grafiki 64 MB (GeForce 2 MX200 lub lepsza), 400 MB HDD, Windows 2000/XP/Vista
Strona WWW: www.torchlightgame.com
Platformy: PC
Sugerowana cena wydawcy: 69,90 zł

Twórcy legendarnej serii Diablo, kończąc współpracę z Blizzard North postanowili założyć własne studio. Tak oto powstało Runic Games, które już przygotowuje dla nas swoje MMO, które zarazem jest ich debiutanckim dziełem. Mowa tutaj o Torchlight.

Gracz wcieli się w postać, którą sam stworzy. Możemy wybrać jej wygląd, dobrać odpowiednią klasę i profesję oraz rozdać punkty atrybutów. Gdy wszystko dopniemy na ostatni guzik - można ruszać w świat gry.

Akcja gry rozgrywa się w tytułowym mieście Torchlight. Okazuje się, że w niedaleko położonych górach odnaleźć można tajemniczy surowiec, który wypełnia swą energią poszczególne przedmioty. Tak oto nasz bohater postanawia wyruszyć w poszukiwaniu surowca.

Oczywiście by osiągnąć cel, przyjdzie nam pokonać hordy przeciwników i wykonać masę questów. Najważniejszym elementem gry ma być walka, dlatego też większość zadań skupiać się będzie głównie na masakrowaniu kolejnych przeciwników.

Jak to zwykle bywa w przypadku gier MMO, nasza postać zdobywać będzie punkty doświadczenia, które przekładać się będą na coraz wyższy jej poziom. Nie trudno się domyśleć, że punkty te zdobywać będziemy za pokonanych wrogów oraz ukończone zadania.

W świecie gry porozrzucana jest masa skarbów oraz poszczególnych części ekwipunku. Natomiast by zdobyć unikalne elementy wyposażenia, zakupić je będzie trzeba już za prawdziwe pieniądze (mikrotranzakcje). Twórcy obiecują, że opłaty mają być na prawdę nie wielkie.

Muzykę do gry skomponował Matt Uelmen - ten sam, który stworzył ścieżkę dźwiękową Diablo i Diablo II.

Galeria

Zobacz wszystkie »
Tagi: Torchlight

Filmy

» Torchlight Trailer
» Torchlight Alchemist Trailer
» torchlight destroyer trailer
» Torchlight Vanquisher Trailer

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.