» Tools Up!

Tools Up!

Dodał: Jan 'gower' Popieluch

Tools Up!
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Tools Up!
Producent: The Knights of Unity
Wydawca: All in! Games
Data premiery (świat): 3 kwartał 2019
Wymagania sprzętowe: Intel i3-2100 / AMD A8-5600k; 4 GB RAM; GeForce GTX 630 / Radeon HD 6570; Windows 7 64-bit; 3 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Strona WWW: toolsupgame.com

Wyobraź sobie, że remontujecie z przyjaciółmi mieszkanie. Niełatwe zadanie, prawda? Dzięki tej szybkiej i zabawnej grze możecie sprawdzić się w tej sytuacji!
Tools Up! pozwala na kanapową rozrywkę nawet czterem graczom, którzy będą malować ściany, zrywać tapety i przesuwać… kanapy, walcząc z czasem! Pamiętajcie, by sobie nie przeszkadzać!

Mieszkańcy tajemniczego wieżowca powierzyli wam swoje mieszkania. Dysponujecie jedynie planem tego, co właściciele chcą zastać po powrocie. Współpracuj (albo i nie, nie oceniamy) ze swoimi przyjaciółmi, aby spełnić marzenia mieszkańców!

Wyburzajcie ściany, kładźcie płytki i przekazujcie sobie wszystko, czego wam potrzeba, licząc na to, że zostawicie to miejsce w lepszym stanie, niż je zastaliście. To takie proste, że nic nie może pójść źle! Chociaż…Znudziła ci się kampania? Tryb imprezy pozwoli ci wybrać poziom, który chcesz opanować do perfekcji. Pokaż, na co cię stać. Wciel się w Tools Up Co.

Już zacierasz ręce? Zobacz, co cię czeka:

  • Na początku gry dostępne są 4 postacie, lecz wiele więcej czeka na odblokowanie i miłość!
  • Tchnij życie w nudne i szare mieszkania. Niech lśnią! Niech będą wspaniałe!
  • Zabawna i wesoła rozgrywka wymaga odpowiedniego stylu graficznego – to wszystko znajdziesz w Tools Up!
  • Boisz się, że zepsujesz zabawę pozostałym graczom? Niepotrzebnie! Tools Up! pozwala ci zająć się dowolną częścią remontu! Jesteś remontowym zawodowcem i wielozadaniowość to twoje drugie imię? Świetnie! A może wolisz przestawiać meble? To też wspaniale! Bieganie dookoła i wydurnianie się to także ważne zadanie – w końcu remont mieszkania to wyższa szkoła jazdy. Rób to, w czym czujesz się najlepiej.
  • Pamiętaj, że tylko posiadacz planu może zmieniać kąt kamery. Wykorzystaj to dla dobra ogółu… ALBO NAPSUJ INNYM KRWI! Śmiało, niech zapanuje chaos!
  • Przerzucaj przedmioty pozostałym graczom… w innych pokojach! Tylko pamiętaj, żeby po wszystkim posprzątać.
  • Przerzucaj do pokojów… innych graczy! Zabawa przede wszystkim. Trzaskaj też salta! Rozbaw pozostałych!
  • Każda misja z kampanii dostępna jest w Trybie imprezy dla ciebie i twoich przyjaciół, byście mogli je opanować! Wyciśnijcie maksymalne noty na każdym poziomie! Wiemy, że potraficie!
  • Liczysz na lód, ogień lub szczeniaczki? Nie? To błąd! Poziomy i otoczenie w Tools Up! są naprawdę zróżnicowane. Spodziewajcie się także zmiennej pogody.

Źródło: Opis wydawcy

Tagi: All in! Games | The Knights of Unity | Tools Up!


Czytaj również

Fort Triumph
Kiedy bycie bohaterem to za mało
- recenzja

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.