» Wieści » Titan Quest 2 zapowiedziane

Titan Quest 2 zapowiedziane

|

Titan Quest 2 zapowiedziane

Oficjalnie zapowiedziano, że powstanie Titan Quest 2, czyli kontynuacja inspirowanej mitologią grecką kultowej gry hack'n'slash z 2006 roku. Za produkcję odpowiadać będzie studio Grimlore Games, które na koncie ma między innymi Spellforce 3 wraz z rozszerzeniami, a w rozszerzeniu wieści znajdziecie oficjalny trailer tego tytułu – zachęcamy do oglądania.

Przenieś się do świata klasycznej mitologii w Titan Quest 2 i staw czoła legendarnym potworom, przemierzając starożytną Grecję w wersji fantasy.

Nemezis, bogini zemsty, wymknęła się spod kontroli – mąci nici przeznaczenia i karze wszystkich, którzy śmią się jej sprzeciwić – nie wykluczając ciebie. Dobądź broni, walcz ramię w ramię z bogami i zmień przeznaczenie, by powstrzymać Nemezis, uwolnić ukaranych i utkać własną epicką opowieść.

Twórcy SpellForce 3 przygotowali misterną grę RPG akcji dla nowego pokolenia mitycznych bohaterów.

Świat mitów i potworów

Wyrusz w mityczną podróż przez malownicze plaże, sielankowe greckie świątynie i miejsca, w które żaden śmiertelnik nie odważył się wybrać, takie jak tajemnicze królestwo samych Mojr.Walcz z klasycznymi stworami znanymi z greckiej mitologii oraz pierwszej części Titan Quest, w tym ichtianami, centaurami, satyrami, harpiami, syrenami czy gryfami – i wieloma innymi.

Kampania oparta na eksploracji

Uważnie obserwuj swoje otoczenie! Świat jest pełen tajemnic do odkrycia. Legendarne potwory czają się w zagajnikach. Nigdy nie wiesz, kiedy staniesz twarzą w twarz z bogiem.Odwiedzaj tętniące życiem i pełne intryg, zapadające w pamięć miasta. Rozmowy, które odbędziesz, oraz przedmioty, które znajdziesz, mogą cię doprowadzić do zaskakujących odkryć. Być może stanowią one klucz do powstrzymania Nemezis. To twoja przygoda.

Wyzwanie na miarę bohatera

Bohaterskie czyny wymagają bohaterskich poświęceń. Wrogowie, którym stawisz czoła, nie są bezbronni. Unikaj ataków i odpieraj je, a następnie zasyp przeciwników gradem dobrze wymierzonych ciosów.Potężne rytuały umożliwią ci swobodną kontrolę poziomu trudności w grze, a rozbudowany system modyfikacji postaci zachęci cię do ponownego jej przejścia.

 

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Titan Quest | Titan Quest 2


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.