» Thief: Deadly Shadows

Thief: Deadly Shadows

Dodał: Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik

Thief: Deadly Shadows
8.83
Ocena użytkowników
Średnia z 3 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 1
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Thief: Deadly Shadows
Seria wydawnicza: Super$eller
Producent: Ion Storm
Wydawca: SCi / Eidos
Dystrybutor polski: Cenega Poland
Data premiery (świat): 25 maja 2004
Data premiery (Polska): 7 lipca 2004
Wymagania sprzętowe: Pentium 4 1,5 GHz, 256 RAM, Karta graficzna zgodna z DirectX 9.0 32 MB, Windows 2000/XP
Nośnik: 1 DVD
Strona WWW: www.thief3.com
Platformy: PC
Sugerowana cena wydawcy: 49,90 zł

Nazywasz się Garrett, jesteś mistrzem złodziejstwa. Rzadko widziany i nigdy nie pochwycony, stałeś się legendą swojego fachu. Przemkniesz się obok każdego strażnika, złamiesz każdy zamek i przedostaniesz się do każdej, choćby najpilniej strzeżonej rezydencji. Twoim obszarem działania jest mroczne Miasto, w którym przemoc i korupcja są codziennością, a możni tego świata wyzyskują biednych i siebie nawzajem. W tym świecie magia i przemysł istnieją obok siebie. Wkrocz w mroczne zakamarki gry Thief: Deadly Shadows i weź udział w niesamowitej przygodzie! Spokojny żywot mistrza w złodziejskim fachu już wkrótce odejdzie w zapomnienie. Wedle antycznej przepowiedni, zbliża się wiek ciemności, a Garrett nie ma innego wyjścia, jak tylko związać się z enigmatyczną organizacją the Keepers. Zdrada, przemoc i konieczność ratowania Miasta przed zagładą - czy to nie za dużo, jak na jednego złodzieja, choćby i najlepszego? Oczywiście, że nie - stań do walki i pokaż, że w tym fachu nie masz sobie równych. Gra nie jest objęta programem rejestracji elektronicznej. Charakterystyczne cechy:
  • Trzecia część bestsellerowej serii Thief.
  • Niepowtarzalna rozgrywka - połączenie akcji i konieczności atakowania z ukrycia.
  • Chowaj się w cieniu, przemykaj obok strażników i zastawiaj pułapki!
  • Duży arsenał narzędzi złodziejskich - wytrychy, pałki ogłuszające, różnego rodzaju strzały, rękawice do wspinania się po ścianach, butelki z olejem, bomby oślepiające i jedyny w swoim rodzaju sztylet.
  • Całe miasto do zwiedzenia - możesz włamać się do dowolnego budynku, napaść na wybranych bogaczy, wydać pieniądze w dowolny sposób i zyskać reputację wśród innych złodziei.
  • Zaawansowana sztuczna inteligencja przeciwników - strażnicy widzą, słyszą, reagują na podejrzane odgłosy i walczą niezwykle realistycznie.
  • Dynamiczny system oświetlenia i cieni - każda postać i obiekt rzuca realistyczne, dynamiczne cienie, które doskonale wpływają na rozgrywkę.
Tagi: Thief: Deadly Shadows

Filmy

» Thief Deadly Shadows Trailer
» Thief 3: Deadly Shadows Trailer
» Thief: Deadly Shadows - Trailer

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.