Shop Gracz
» Wieści » Thief 4 oficjalnie potwierdzony

Thief 4 oficjalnie potwierdzony

11-05-2009 16:12 | Tomasz 'arakin' Czajka

Thief 4 oficjalnie potwierdzony
Eidos-Montreal jest na wczesnym etapie pracy nad grą Thief 4. Wydawca potwierdził tą informację dziś rano. W zeszłym tygodniu zapowiedziano, że nadchodzą informacje na temat produkcji, lecz w dzisiejszym newsie nie pojawiło się zbyt wiele detali.

Eidos-Montreal, który obecnie zajmuje się również produkcją Deus Ex 3, twierdzi, że zatrudniło "najlepszy zespół kodujący" na potrzeby Thief 4.

„Jesteśmy na bardzo wczesnym etapie produkcji Thief 4, ale jest to niewiarygodnie ambitny i ekscytujący projekt dla Eidos,” powiedział Stéphane D'Astous, główny menadżer w Eidos-Montreal. „Ponieważ jest zbyt wcześnie by mówić o specyficznych detalach dotyczących gry, jesteśmy obecnie skupieni na zatrudnieniu najlepszych talentów do pracy w studiu i pomocy w produkcji tego, w co wierzymy, że będzie jedną z najbardziej ekscytujących gier na rynku.”
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Kotaku
Tagi: Thief | Thief 4 | Eidos


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Gruszczy
   
Ocena:
0
Kurde, chyba pora zacząć odkładać na solidnego desktopa..
11-05-2009 17:42
nerv0
    AHHH!!!!
Ocena:
+1
nerv0 biega dookoła niczym szalony królik naszprycowany redbulem i już myśli w jakich słowach ująć szantaż do Świętego M. tak aby wyrażał nieodpartą potrzebę wejścia w posiadanie tej gry, a jednocześnie był na tyle subtelny, żeby nie podpadał pod kategorię gróźb karalnych.

Innymi słowy. Tak długo czekałem na tę informację, że niemal straciłem nadzieję. Ale na szczęście będzie!!! :D :D :D
12-05-2009 10:11
Alchemique
   
Ocena:
0
Gruszczy masz racje u mnie tez czas najwyższy...
12-05-2009 15:51
Ezechiel
   
Ocena:
0
Staram się nie cieszyć. Po co się nakręcać - skoro wydadzą kolejny liniowy klon MGS. Szczerze mówiąc już T3 mnie znudził...

Z drugiej strony lepsze to niż nic.

13-05-2009 09:12

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.