» The Saboteur

The Saboteur

Dodał: Tomasz 'Landovsky' Mendyka

The Saboteur
6.38
Ocena użytkowników
Średnia z 4 głosów
-
Twoja ocena
Tytuł: The Saboteur
Producent: Pandemic Studios
Wydawca: Electronic Arts
Dystrybutor polski: Electronic Arts Polska
Data premiery (świat): 4 grudnia 2009
Data premiery (Polska): 4 grudnia 2009
Wymagania sprzętowe: Core 2 Quad 2.8 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza), Windows XP/Vista
Nośnik: 1 DVD
Strona WWW: www.saboteurthegame.com
Platformy: PC
Sugerowana cena wydawcy: 48 zł

Akcja gry rozgrywa się we Francji, podczas drugiej wojny światowej, kiedy to kraj znajduje się pod zaborami Niemieckimi. Co ciekawe, w grze przyjdzie nam się wcielić w członka Francuskiego ruchu oporu, który jest Irlandczykiem (spotkał go ten pech, że musiał być we Francji właśnie wtedy, gdy Niemcy zaczynali swoją ofensywę).

Cała gra będzie polegać na działaniach zaliczanych do sabotażu - będziemy wywieszać Francuskie flagi, organizować zamachy na oficerów wysokiej rangi czy też po prostu zabijać niemieckich żołnierzy. Co ciekawe, rozgrywka będzie przypominała tę z GTA - w wolnym czasie będziemy mogli zająć się po prostu zwiedzaniem miasta (co może się potem okazać przydatne) lub terenów poza miejskich.

Zwiedzać oczywiście nie musimy na piechotę - do naszych rąk zostaną oddane przeróżne środki lokomocji - od roweru po czołgi i samoloty. Natomiast, gdy najdzie nas chęć zrobienia czegoś na korzyść narodu francuskiego, wystarczy dostać się do jakiegoś członka ruchu oporu, który ma dla nas jakieś zlecenie. Możemy też zająć się odbijaniem danych terenów z rąk okupantów. Nie wiadomo jeszcze, jak to będzie działać, ale jest to całkiem ciekawy pomysł, urozmaicający rozgrywkę.

Sean (bo tak ma na imię bohater gry) na początku będzie mógł się posługiwać tylko pięściami. Z czasem jednak będzie nabierał doświadczenia.

Co prawda, do premiery jeszcze sporo czasu, ale na tą grę warto czekać. Co prawda z Mercenaries 2, również wiązano spore nadzieje (Pandemic tworzyli wcześniej Mercenaries), a okazała się słabą i niedopracowaną grą.

Galeria

Zobacz wszystkie »
Tagi: EA | Electronic Arts | The Saboteur

Filmy

» Wywiad z Lead Designerem
» The Truck, the Shield, the Gun
» Belle De Nuit trailer
» Just Getting Started trailer
» Shootin' Nazis Gameplay


Czytaj również

Battlefield 1
Znowu pierwszy
- recenzja
Star Wars: Squadrons
Czy leci z nami deweloper?
- recenzja
Anthem
Kiedy świat staje na głowie
- recenzja
A Way Out
Tworząc więzi
- recenzja
Polterświęta 2017
Fantastyczna choinka
Mass Effect: Andromeda
Chciałabym, ale się boję
- recenzja

Komentarze


~barneej

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Gra dla wielbicieli... dobrej zabawy. Nie liczcie więc na realizm, nie doszukujcie się drugiego dna. Tu zabija sie Faszystów, tuzinami z radością. Ta gra to naprawdę coś, co każdy lubiacy zabawę (przez duże Z) powinien zaliczyć. Klimat i grywalność potrafia zaskoczyć. Francuskie burdele również...
30-04-2010 10:57

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.