» The Path

The Path

Dodał: Tomasz 'Landovsky' Mendyka

The Path
8.50
7.08
Ocena użytkowników
Średnia z 6 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: The Path
Producent: Tale of Tales
Wydawca: Tale of Tales
Dystrybutor polski: TopWare
Data premiery (świat): 18 marca 2009
Data premiery (Polska): 9 września 2009
Wymagania sprzętowe: Pentium 4 2 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 7600 lub lepsza), 200 MB HDD, Windows XP/Vista
Strona WWW: www.tale-of-tales.com/ThePath/
Platformy: PC
Sugerowana cena wydawcy: 69,90 zł

Czerwony Kapturek w formie horroru? Takie rzeczy to tylko w The Path - nowym dziele studia Tale of Tales. Niestety brak wydawcy w Polsce opóźnił premierę gry u nas aż o 5 miesięcy - na szczęście w końcu wydawca się znalazł (TopWare) i gra zagości na naszych półkach sklepowych.

Fabuła jest taka sama jak w bajce. Matka wysyła swoją córkę do chorej babci. Droga wiedzie przez las, gdzie... i tutaj właściwie kończą się zbieżności. Okazuje się, że las nie jest niebezpieczny tylko ze względu na wilki - mamy tutaj gęstą mgłę, która znacznie ogranicza pole widzenia, natomiast zamiast ćwierkających ptaków, słyszymy raczej krzyki oraz dźwięk łamanych gałęzi. Tym samym z bajki dla dzieci robi nam się horror dla dorosłych. Co ciekawe, w grze mamy do wyboru 6 postaci (dziewczynek oczywiście), które różnią się zdolnościami oraz cechami charakteru. Po wyborze odpowiadającej nam postaci, wyruszamy na podróż do mrocznego lasu.

Rozgrywka nie będzie liniowa. Gracz sam decydować będzie w którą stronę chce iść. Co ciekawe, po drodze spotykać będziemy różne postaci niezależne, z którymi będzie można porozmawiać.
Tagi: The Path | Tale of Tales

Filmy

» The Path
» The Path - Story Trailer


Czytaj również

The Path
- recenzja

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.