» Wieści » The Old Republic - nowy trailer i baza danych

The Old Republic - nowy trailer i baza danych

|

The Old Republic - nowy trailer i baza danych
Na oficjalnej stronie gry ukazał się nowy trailer Star Wars: The Old Republic oraz baza danych na temat gry - Holonet. Ponadto ujawniono kilka informacji na temat fabuły.

Złupienie Coruscant. Było to ukoronowanie wysiłków ambitnej strategii militarnej Imperium Sithów, które zmieniło historię Starej Republiki na zawsze. Liderzy Republiki wyruszyli na Alderaan, by rozpocząć rozmowy pokojowe z Imperium Sith'ów. Najpotężniejsi z Jedi stanowili eskortę na wypadek podstępu Imperium.

Prawdziwy motyw Imperium był jednakże inny i zaskakująco prosty; zwabić najsilniejszych obrońców Coruscant z daleka od planety i przygotować grunt do zuchwałego ataku. Pod dowództwem Lorda Angrala, flota Sithów zbliżyła się do stolicy Republiki pierwszy raz od wieków. Na czele floty grupa najsilniejszych wojowników Sithów na pokładzie skradzionego republikańskiego statku zeszła na powierzchnię planety, by podjąć się dramatycznej misji - zniszczyć sieć obronną, której sercem była Świątynia Jedi.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Star Wars: The Old Republic
Tagi: Star Wars | Star Wars: The Old Republic | The Old Republic


Czytaj również

Komentarze


arakin
   
Ocena:
0
Od siebie dodam, że trailer wgniótł mnie w fotel. Dawno nie widziałem walki w świecie SW tak pełnej gracji i zgrania użycia miecza świetlnego i mocy. Po prostu piękne, teraz z niecierpliwością będę czekał premiery :)
02-06-2009 12:44
Czarny
   
Ocena:
0
Właśnie oglądam 6 raz.

Ten trailer ma Moc.
02-06-2009 13:07
~Fenrir

Użytkownik niezarejestrowany
    Trailer świetny
Ocena:
0
niestety gra to MMO, co ją dyskwalifikuje u mnie na starcie. Ze względu na czasożerność, forsożerność, eliminację elementów RPG'a ("Yo n00b, idziemy na lordów na Koribanie") i morderstwo na klimacie SW (patrz poprzedni nawias).
Każdy MMORPG, który widziałem przejawiał te cechy, więc niestety nie widzę przyczyn, dla których ten nie miałby ich mieć. Niestety aktualnie niemal wszyscy developerzy odchodzą od tradycyjnych cRPG na rzecz MMO (nie wiem czy to kwestia mody, czy próba powtórzenia sukcesu WoW'a).
Czemu nie mogli zrobić po prostu KoTORa 3?
02-06-2009 13:40
r4venger
   
Ocena:
0
Najlepiej podsumowali trailer na GT, lepszy niż części 1-3 razem wzięte.
Pare dni temu skończyłem po raz kolejny Kotora 2, a tu taki psikus. Z ostatnich cinematic trailerów jakie widziałem to chyba jedynie ten z Killzone 2 miał podobny efekt.
Czekam na Kotora, choć pewnie przyjdzie jeszcze na niego poczekać.
02-06-2009 14:44
Sethariel
   
Ocena:
0
Robi wrażenie. Szkoda, że MMO.
02-06-2009 17:58

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.